Porozmawiaj z szefem piotrkowskiej policji

Strefa FM Środa, 08 stycznia 201410 2240
Porozmawiaj z szefem piotrkowskiej policji za pośrednictwem portalu ePiotrkow.pl.

Tu bowiem została uruchomiona specjalna platforma komunikacyjna na której poprzez formularz zgłoszeniowy użytkownik będzie mógł zadać komendantowi pytanie, bądź poinformować o problemie i tą samą drogą otrzyma odpowiedź.

 

- Boisz się wieczorem wyjść z domu, a może uważasz, że w mieście jest niebezpiecznie, widzisz jakieś zagrożenia w swojej okolicy? O tych i innych sprawach będzie można porozmawiać za pomocą platformy komunikacyjnej na portalu ePiotrkow.pl z mł. insp. Dariuszem Walichnowskim, Komendantem Miejskim Policji w Piotrkowie.  Za pośrednictwem portalu będzie można zadawać komendantowi pytania związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem, funkcjonowaniem rewirów dzielnicowych, zgłaszać nurtujące nas problemy itp. Komendant odpowie na zadane pytania w jak najkrótszym terminie, oczywiście w zależności od wykonywanych czynności służbowych. Pytanie wraz z odpowiedzią automatycznie będzie publikowane na specjalnej podstronie serwisu, a zadający pytanie, o ile poda swój adres e-mail, otrzyma wiadomość, że na jego pytanie została udzielona odpowiedź- zachęca sierżant sztabowy Ilona Sidorko, rzecznik KMP w Piotrkowie.

 

Formularz znajduje się TUTAJ


Zainteresował temat?

2

5


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

broda ~broda (Gość)11.01.2014 12:06

Czyżby awaria na portalu? Mimo zadawanych pytań wyświetla się cały czas komunikat:

Cytuję:
Przepraszamy, aktualnie nie mamy żadnych pytań do tej osoby.

Na pocztę nie wpływa żadne potwierdzenie czy odpowiedź. Działa to czy nie?

00


zmiany? ~zmiany? (Gość)10.01.2014 01:10

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/886404,nowa-pani-komendant-policja-w-piotrkowie-rzadzi-kobieta,id,t.html#!
Czyzby nowy-nowy komendant od 2014?

Moderator: Drodzy użytkownicy - czytajcie wiarygodne źródła informacji. Widocznie ktoś nie dotarł do informacji na epiotrkow o mianowaniu kolejnego komendanta po pani insp. Kasprzyk-Papierniak :)

00


luzik ~luzik (Gość)09.01.2014 20:54

"Al-Bundy" napisał(a):
Ale żeby tak na sąsiadkę? :)


Tak na poważnie.
Sprawy, o których wspomniałem w swoich wpisach do łatwych i przyjemnych nie należą. Pijaństwo i inne uzależnienia są powodem wielu autentycznych tragedii, które dotyczą nie tylko pijącego czy inaczej uzależnionego. Ofiarami są tu całe rodziny - w tym małe dzieci. Kto tego nie rozumie, niech nie nazywa siebie człowiekiem i niech nie zabiera głosu.
Małpa, o której myślałem pisząc swoje teksty nie jest sąsiadką moją - tylko ... policjanta. Zresztą, w tym miejscu są jeszcze dwie meliny. Wszyscy o tym wiedzą i nic.
Jeśli policja tego nie zrobi, to porządek zrobię sam. Ale niektórych to przynajmniej nieco poszczypie ...

00


Al Bundy Al Bundyranga09.01.2014 18:07

"luzik" napisał(a):


Ten cymes na portalu to ma być chyba do poruszania tematów ogólnych, niedotyczących personalnie konkretnych osób. W celu złożenia typowego donosu na sąsiadkę pozostają tradycyjne metody kapowania...
Ale żeby tak na sąsiadkę? :)

00


U ha ha ha ~U ha ha ha (Gość)09.01.2014 12:02

Lansowanie w mediach w mediach należy realizować w sposób rozumny. Zaczynam się naprawdę bać jako obywatel objęty ochroną tak sprawnych służb.Z komentowanej informacji tak naprawdę wynika, iż właściwe komórki piotrkowskiej policji nie mają pojęcia co dzieje się w mieście. Informacje o pijących menelach będzie zbierał komendant , to jest zarządzanie.

00


luzik ~luzik (Gość)08.01.2014 20:50

Ktoś tutaj powinien puknąć się w głowę i to nie policyjną, ale dębową pałą. jeśli napiszę do komendanta, że sąsiadka handluje royalem, to co - pan komendant opublikuje moją informację na otwartej stronie internetowej, a w odpowiedzi napisze, że rewizja u tej małpy odbędzie się w piątek o godzinie 13.15.
Paranoja.

00


luzik ~luzik (Gość)08.01.2014 20:40

Nie czekając na żadne tam cuda wianki zadam, a właściwie ponowię pytanie - kiedy policja zlikwiduje meliny?
Royal, inne wynalazki, papierosy bez akcyzy - to wszystko można kupić bez żadnych przeszkód w wielu miejscach, o każdej porze dnia i nocy.
Tylko policji jakoś się nie udaje.
Ile tragedii z tego już wynikło?
Szczegóły - w moich wcześniejszych wpisach.

00


mazi69 ~mazi69 (Gość)08.01.2014 20:16

Znam tego pana ubiera się u nas w salonie...

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)08.01.2014 19:09

Rozumiem, że właściciel ePiotrkow podzieli się później kasą z reklam wyświetlanych na tej stronie z piotrkowską policją

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)08.01.2014 15:42

Witamy Nowego Komendanta.
Trzeba by było Przywitać jakoś Pana..
Kto w tym roku piecze TORCIKA ??
Zbiórka na przyprawy ? :))

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat