Poradnia w Piotrkowie czynna jeszcze dłużej

Strefa FM Środa, 10 kwietnia 20132 1985
Powiatowa Poradnia Pedagogiczno - Psychologiczna w Piotrkowie czynna jeszcze dłużej. Mieszkańcy powiatu, którzy korzystają z jej usług mogą się tam zgłaszać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 18.00.

- Z uwagi na to, że rodzice dzieci, które korzystają z usług Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej pracują w różnych godzinach, postanowiliśmy przedłużyć godziny pracy poradni do 18.00. W tym momencie, kiedy rodzic zgłasza potrzebę przybycia do placówki informuje nas, aby godzina wizyty była ustalona na późniejszą. Tym samym skraca nam się czas oczekiwania na usługi świadczone przez Poradnię Pedagogiczno - Psychologiczną w Piotrkowie - mówi Aneta Stępień, asystent prasowy w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie.
 
Niebawem ruszą trzy zamiejscowe filie poradni, które będą zlokalizowane w Sulejowie, Rozprzy i Moszczenicy. Główna siedziba placówki znajduje się w Piotrkowie przy ulicy Sienkiewicza 16 w Piotrkowie. Telefon: 44 732 78 40.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

elise ~elise (Gość)11.04.2013 14:41

chyba jakiś pseudo obserwator z Ciebie, bo ja byłam z moimi chłopakami i jestem bardzo zadowolona. A mam porównanie z tamtą poradnią bo tam też jeden z moich synów chodził. także odrobinę uczciwości

00


uważny obserwator ~uważny obserwator (Gość)11.04.2013 09:42

Piękna promocja feralnej decyzji o odłączeniu się od miasta...
Idźcie i spróbujcie skorzystać z pomocy... Powodzenia...
Ciekawe, kto komu i co podarował, że ich jeszcze kuratorium nie rozwiązało za te wszystkie dotychczasowe wpadki

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat