Popsuli im drogę. MZDiK postara się o odbudowę

Strefa FM Piątek, 24 sierpnia 20122 2088
Prace przy budowie S8 trwają. Do trasy co dzień dojeżdża ciężki sprzęt. Do redakcji Strefy FM przyszedł mail od mieszkańca ulicy Nowowiejskiej w Piotrkowie, w którym czytamy, że ciężkie samochody niszczą drogę.

- Ulica już jest trochę zniszczona. Tam gdzie asfaltu było 2-3 centymetry, to gołym okiem widać, że jezdnia jest pokruszona. Prace przy S8 dobiegają końca, ale ciężki sprzęt cały czas tutaj jeździ – mówią mieszkańcy.

Okazuje się, że to nie tylko problem ulicy Nowowiejskiej. - Na wszystkich ulicach przyległych do remontowanej trasy S8 występuje ten sam problem. Mogło się tak stać przy tak dużej budowie. W związku z tym, w najbliższych tygodniach planujemy wystąpić do inwestora (GDDKiA) z wnioskiem o naprawę przyległych ulic - mówi Ryszard Żak z Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie.

Podobny problem miało Starostwo Powiatowe w Tomaszowie. Tam jednak szybko udało się go rozwiązać. Więcej o tym, w jaki sposób, w jednym z najbliższych wydań Faktografu Strefy FM.

 

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

powiernik ~powiernik (Gość)24.08.2012 20:06

Proszę naprawić również ulicę Moszczenicką.

00


krzysiek71 ~krzysiek71 (Gość)24.08.2012 15:14

Cytuję:
Popsuli im drogę. MZDiK postara się o odbudowę


łaski nie robią.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat