ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Popraw sobie nastrój w galerii Focus Mall

Czwartek, 16 stycznia 2020 1925
Blue Monday, to według obliczeń brytyjskiego psychologa najgorszy dzień w roku. Tradycyjnie przypada na trzeci poniedziałek stycznia, który w tym roku wypada 20 dnia miesiąca. Dlatego już teraz warto dowiedzieć się, jak nie dać się poświątecznej chandrze i zadbać o wyższy poziom serotoniny zwanej hormonem szczęścia. Ten naturalny hormon potrafi zdziałać wiele dobrego dla organizmu, a przede wszystkim dla naszego samopoczucia. Co najważniejsze, można wspomóc jego wydzielanie! Dowiedz się, jak to zrobić i nie daj się smutkowi.

Niedobór serotoniny może powodować agresję, zmęczenie czy zwiększyć podatność na ból. Warto, więc dbać o jej odpowiednio wysoki poziom, zwłaszcza, kiedy aura nie sprzyja i trudno rzucić się w wir codziennych obowiązków. Galeria Focus Mall podpowiada, jak w prosty sposób poprawić sobie nastrój, nie tylko w Blue Monday. Centrum handlowe mówi stanowcze „nie” chandrze i przypomina swoim klientom, że nawet w ponure, chłodne dni można być radosnym. Dlatego by odgonić zły humor i uprzyjemnić wszystkim oczekiwanie na wiosnę, Focus Mall zaprasza odwiedzających do skorzystania, m.in. z różnorodnej oferty gastronomicznej, w której oprócz aromatycznych potraw znajdują się również rozgrzewające ciało i duszę słodkości, takie jak gorąca czekolada, która poprawia nastrój. Dzieje się tak, ponieważ zawarta w niej fenylotylamina pobudza w organizmie produkcję endorfin. Nic, więc dziwnego, że spędzając czas w Focus Mall na delektowaniu się przysmakami i oddając się rozrywkom w towarzystwie bliskich można poczuć solidną dawkę pozytywnej energii. Na co dzień zapominamy, że życie składa się z małych przyjemności a korzystanie z nich jest ważne. Warto więc o nie zadbać.

 

Małe zakupy na lepszy nastrój?

 

Czemu nie? Zakupy to jedna ze skutecznych metod na walkę ze smutkiem. Nie trzeba wydawać fortuny, wystarczy dać sobie przyzwolenie na małe przyjemności. Niektórych z pewnością zainteresują promocje czy wyprzedaże dostępne w salonach i butikach na terenie Focus Mall. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn kupno nawet drobiazgu skutecznie podniesie poziom zadowolenia. Dobrym pomysłem będzie odzież, biżuteria czy dodatki w mocnym, energetycznym kolorze, który przywoła na myśl wiosnę a nawet letnie, przepełnione egzotyką klimaty.

 

W zdrowym ciele zdrowy duch

 

Ćwiczenia stymulują uwalnianie nie tylko serotoniny, ale także dopaminy oraz endorfiny, które współdziałają w celu poprawy nastroju. Dobrym pomysłem jest ćwiczyć codziennie lub co drugi chociażby przez 15 – 20 minut. Regularna gimnastyka to również lepsza kondycja psychiczna. Dlatego warto skorzystać z propozycji całodobowej siłowni StepOne Fitness w Focus Mall, gdzie nie tylko zadbamy o lepszy nastrój, ale i sylwetkę.

 

Pozwól sobie na małe przyjemności

 

Warto pamiętać, że na nastrój oddziałuje także kondycja fizyczna i ciało. Dlatego bardzo dobrym pomysłem na poprawę nastroju w nie tylko w Blue Monday jest wizyta w salonie urody. W Etereo na terenie Focus Mall klientki i klienci mogą skorzystać z wielu profesjonalnych usług. To jednak nie wszystko. Z pewnością wielu osobom spodoba się pomysł wypadu do kina Helios, które przygotowało dla kinomanów ciekawe propozycje. Dla tych, którzy udając się na seans myślą o poprawie humoru, Focus Mall poleca komedię lub film animowany, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy widzów i pozytywnie wpłyną na samopoczucie. Świetną receptą na odgonienie chandry jest wyjście z domu i spędzenie czasu w towarzystwie znajomych. Dla osób, które wolą relaksować się w domowym zaciszu, to odpoczynek w innym miejscu może być ciekawą odskocznią. Wyjście ze znajomymi na spacer, do restauracji czy nawet na kawę i małe zakupy z przyjaciółką pozytywnie wpłynie na relacje i poprawi wszystkim humor. Każdy wie, że „śmiech to zdrowie”. Kiedy się śmiejemy, szybciej spalamy zbędne kalorie, a także otrzymujemy darmowy masaż mięśni brzucha i twarzy. Dlatego zawsze warto uśmiechać się do innych i do siebie oraz myśleć pozytywnie.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat