Poniatów: Pijany kierowca uderzył w drzewo, nie uciekł daleko

ePiotrkowRegion Czwartek, 19 listopada 202021 10775
Uderzył w przydrożne drzewo swoim nissanem, po czym próbował uciec z miejsca zdarzenia. W pościg za nim ruszyło dwóch mężczyzn. Okazało się, że kierowca, który doprowadził do kolizji był pijany.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na ul. Lipowej w Poniatowie. Jak wynika z ustaleń policji, kierowca nissana micra uderzył w przydrożne drzewo. Całe zdarzenie widział przypadkowy świadek, który ruszył w pościg za sprawcą kolizji i zatrzymał go. W tym samym czasie drogą przejeżdżał funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie (poza służbą), który przyłączył się do akcji. Na miejsce wezwano patrol policji. Okazało się, że 40-letni kierowca nissana ma 2,5 promila alkoholu w organizmie. 


Zainteresował temat?

11

0


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_alkon ~gość_alkon (Gość)20.11.2020 20:32

Ale tu konfitur na forum.Własne matki by sprzedali.

14


gość_gość ~gość_gość (Gość)19.11.2020 23:15

Ten policjant co mu pomagał pracował kiedyś w drogówce.

30


abstynent ~abstynent (Gość)19.11.2020 19:34

Dla moczymordów za kółkiem nie powinno być żadnej taryfy ulgowej. Zabranie prawka to żadna kara, bo i tak będzie dalej jeździł. Kary powinny być bardzo dotkliwie i surowo wymierzane. Jeśli ktoś chla gorzałę, a potem siada za kierownicę, to znaczy, że jest zupełnie nieodpowiedzialny za swoje czyny.

172


naoczny świadek ~naoczny świadek (Gość)19.11.2020 21:11

Tak to prawda co niektórzy piszą. To ten młody chłopak w kamizelce ochrony wyskoczył ze swojego samochodu po pościgu, próbował zatrzymać pijanego kierowcę i obezwładnił go. Ten drugi dojechał po jakimś czasie. A ja osobiście zadzwoniłem na policję. Po chwili ten co dojechał zaczął rozpytywać czy ktoś dzwonił na policję, kto jeszcze to widział a dopiero pomógł chłopakowi przytrzymać pijaka. Jak przyjechała policja to pytali mnie, jakąś kobietę i tego chłopaka który zatrzymał sprawcę co się stało. Tam ten nawet nie wiedział jak to było. Poprostu sobie odjechał jakby go nie było.

51


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)19.11.2020 17:45

Jeden taki lokalny alkon to czerwony był jak pomidor i też się woził na podwójnym gazie - jakoś ostatnio go nie widać.
Tak sobie myślę, że panie sklepowe mogły by spokojnie wytypować wszystkich lokalnych pijaków, którzy jeżdżą po spożyciu ... gdyby tak policja raz w miesiący przyjechała podpytać kto może jeździć na podwójnym gazie raz dwa by wszystkich wyłapali ...

110


gość_kierowca ~gość_kierowca (Gość)19.11.2020 23:02

Ochroniarz i ten drugi mężczyzna szybko sobie poradzili z tym nietrzeźwym. Brawo panowie !!!

31


gość_someone ~gość_someone (Gość)19.11.2020 16:27

To było niedaleko mojego domu. Chłopak z w kamizelce ochrony złapał i obezwładnił tego pijanego bo był agresywny. Ten drugi dojechał jakieś 2 minuty później i mu pomógł.

90


gość_ep ~gość_ep (Gość)19.11.2020 17:46

powinni go na tym drzewie .........
potencjalny zabójca

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat