Ponad 50 tysięcy w Wolborzu

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 13 stycznia 20201 1378
Ponad 50 tysięcy złotych zebrali wolontariusze podczas zbiórki w gminie Wolbórz na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ładuję galerię...

Sztab wolborskiej Orkiestry mieścił się w Wolborskim Centrum Kultury. Dla WOŚP pracowało 26 wolontariuszy, którzy zebrali blisko 18 tys. zł. Do akcji włączyły się wszystkie gminne szkoły, strażacy OSP, Koła KGW i WCK oraz Grupa Motocyklowa Wolbórz. W trakcie licytacji upominków, voucherów i gadżetów, najwyższą kwotę uzyskała okolicznościowa płytka od Ceramiki Paradyż – 11 tys. zł.

 

 

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Wolborzu, fot. Michał Karbowiak)


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.01.2020 01:13

W normalnym kraju nie bez Po SLD itp.komuchow dawno by tego nie było, dlatego podziekujcie towarzyszom za takie akcje że muszą jeszcze byc, to nie ma powodu do dumy tylko do wstydu że musimy chodzic po ludziach jak te żule bo wielka akcja, nigdzie na zachodzie tego nie ma Tylko u Nas... słabe to

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat