Pomóżmy Szkole Podstawowej nr 12! Głosowanie trwa do 17 listopada

ePiotrkow Niedziela, 13 listopada 20168 9121
Jeszcze tylko dziś można głosować, aby wspomóc Szkołę Podstawową nr 12. Uczniowie piotrkowskiej podstawówki nagrali teledysk do serialu „Szkoła”.

Szkoła z Piotrkowa bierze udział w konkursie – do wygrania jest – między innymi - koncert gwiazdy młodego pokolenia Dawida Kwiatkowskiego.

 

Ci, którzy postanowili wziąć udział w konkursie najpierw musieli obejrzeć teledysk Dawida Kwiatkowskiego do piosenki „Szkoła” nagrany na planie serialu TVN. Następnie pobrać muzykę i stworzyć ze znajomymi swój własny teledysk. Potem wysłać zgłoszenie do 2 listopada i poddać się ocenie jury i Dawida Kwiatkowskiego.

 

8 listopada okazało się, że teledysk SP12 znalazł się wśród tych dwunastu najlepszych i najbardziej kreatywnych, zdaniem jurorów.

 

Od 8 listopada do 17 listopada wszystko jest w rękach internautów! To oni, głosując na najlepszy ich zdaniem teledysk, wybiorą ten zwycięski.

 

Wyniki głosowania poznamy 18 listopada.

 

Zwycięzca otrzyma dwa bilety na koncert Dawida Kwiatkowskiego. Dodatkowo, jeśli dyrekcja szkoły wyrazi zgodę, TVN przekaże sprzęt edukacyjny o wartości min. 20 000 zł brutto oraz umożliwi organizację ekskluzywnego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w szkole, do której chodzi zwycięzca.

 

Przypominamy, że głosować można do 17 listopada. Każdy może oddać głos jeden raz z jednego komputera, telefonu itp. Wystarczy tylko podać e-mail.

 

Link do strony, na której można głosować: www.szkola.tvn.pl


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mery ~mery (Gość)17.11.2016 13:49

Da się oddać nawet kilkaset głosów w ciągu dnia :)

10


ania_12 ~ania_12 (Gość)16.11.2016 12:08

nie dam sie glosowac ciagle wpisuje kod z obrazka i nic klapa

20


gość ~gość (Gość)15.11.2016 10:30

Pomóżmy tym dzieciakom aby wygrały ten koncert. Są na drugi miejscu, niewiele brakuje do pierwszego.

31


Krzysztof ~Krzysztof (Gość)13.11.2016 21:19

Dlaczego nie można komentowac wygranej w loteri fokusmall.?
Moim zdaniem losowanie należy przeprowadzić jeszcze raz. Bo pierwsze cztery osoby nie miały możliwości wygrać samochodu. Samochód powinien być losowany jako pierwsze. Albo losy (kupony) powinny być wrzucane po wylosowaniu nagrody pieniężnej . Pozdrawiam wszystkich czytających . I sorry za wpis nie pod artykułem.

61


jarek1882 ~jarek1882 (Gość)13.11.2016 18:41

czytając użytkownika sklave widać że to polityk opozycyjny. Nie jestem za rządem ani za opozycją, ale rozmawiałem z osobami , które mają dzieci w podstawówce wszyscy są za 8 klasami. Ja tam też mam dwójkę dzieci w podstawówce i jestem za 8 klasami, taka jest rzeczywistość.

63


Anonim ~Anonim (Gość)13.11.2016 17:56

Sklave, proszę Cie skoncz juz pieprzyc, wyjdz na dwor a link do Twojego bog wie co bloga wsadz sobie wiesz gdzie ;)

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat