Pomóż stworzyć wystawę z... drzwi i bram

ePiotrkowRegion Czwartek, 09 lipca 20200 1535
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza wszystkich piotrkowian do stworzenia wspólnej wystawy fotograficznej poświęconej drzwiom i bramom naszego miasta. Pomysł na stworzenie takiej ekspozycji został zainspirowany zdjęciami Marii i Mariusza Lauks, których wystawa pt. "The Doors" będzie towarzyszyła tej złożonej z prac piotrkowian.

- Projekt polega na robieniu zdjęć drzwi oraz bram w Piotrkowie i regionie. To symboliczne, zwłaszcza, że przekraczanie progu w ostatnich miesiącach raz było możliwe, raz nie, więc te drzwi szczególnie zaistniały w naszej świadomości. Zdjęcia w formacie A3 można będzie przynosić bezpośrednio do naszej siedziby, ale dopuszczalne są też mniejsze, np. dwa formaty A4 lub cztery A5, by każdy z uczestników projektu miał na wystawie do dyspozycji taką samą powierzchnię - mówi Andrzej Hofman, dyrektor ODA.


Prace można dostarczać do 28 lipca. Wybrane zdjęcia będzie można zobaczyć na wystawie w dniach 31 lipca - 6 września 2020 r. w galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8. Powierzchnia ekspozycyjna jest ograniczona i decydujący jest termin dostarczenia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej odaart.pl


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat