Pomoc Żywnościowa dotarła do Sulejowa

Strefa FMRegion Wtorek, 19 maja 20203 1787
Do Sulejowa trafiła kolejna porcja żywności przekazana w ramach Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej. Paczki będą wydawane w ciągu kilku najbliższych dni. Jednak w związku z epidemią koronawirusa odbiorcy będą umawiani na indywidualne godziny odbioru paczek. Będą się z nimi kontaktowali pracownicy socjalni.
Paczki żywnościowe, fot. sulejow.pl

Do rozdania są tym razem 833 paczki. Każda z nich składa się z 11. produktów. To cukier, biała fasola, filety z makreli, maślane herbatniki, ale też mleko, olej rzepakowy, powidła, ryż, sery, soki czy wędliny.

 

Paczki są przeznaczone dla osób o dochodzie do 1402 złotych netto w przypadku gospodarstwa jednoosobowego, a w rodzinie dochód na osobę nie może przekroczyć 1056 złotych netto. Więcej informacji urzędnicy z Sulejowa udzielają przez telefon, pod numerem 515 105 987.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

samarytanin ~samarytanin (Gość)19.05.2020 21:12

Znam dziesiątki takich, co pracują na czarno, a w papierch mniej niż zero. I kaska zewsząd leci. Niepojęte i żenujące.

10


gość ~gość (Gość)19.05.2020 14:53

Tylko niech zobaczą jakimi samochodami przyjeżdżają po tę paczki. Przy dochodzie 1100 nikt takiego auta nią kupi

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat