Pomazał sprayem stację trafo. Zobaczcie, co nagrała kamera!

ePiotrkow Środa, 24 kwietnia 201936 7118
Kamery pomagają nie tylko ratować życie jeży. Dzięki monitoringowi miejskiemu zatrzymano wandala, który pomazał sprayem stację trafo przy ul. Cmentarnej w Piotrkowie.
Na zdjęciu

Miejski monitoring znów się przydał. Funkcjonariusz Straży Miejskiej zauważył po północy na ul. Cmentarnej toyotę aigo, z której wysiadł młody kierowca i skierował się w stronę stacji trafo. - Jego celem było namalowanie „dzieła” oznaczającego, że ten teren należy chyba do niego lub jego kompanów – mówi Krzysztof Żerek z piotrkowskiej Straży Miejskiej. - Niestety niszczenie elewacji budynków jest ostatnio zorganizowanym działaniem różnych grup, w tym pseudokibiców.

 

Chłopaka szybko zatrzymała policja. Przy okazji wyszło na jaw, że prowadził samochód bez uprawnień.

 

 

(materiały: Straż Miejska w Piotrkowie) 

 

 


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

PoP ~PoP (Gość)25.04.2019 11:30

Identyczne napisy/podpisy tego kolesia można znaleźć na wielu murach i blokach w Piotrkowie. Tylko porobić zdjęcia i sąd ma pełną galerię ścian do odnowienia w ramach kary.

41


MarianStach ~MarianStach (Gość)24.04.2019 13:05

Brawo ! Nagroda dla policjantów, że tak szybko złapali ich !

170


Czeszek ~Czeszek (Gość)25.04.2019 10:40

Nagroda dla policjantów !

20


olek ~olek (Gość)25.04.2019 09:59

Zaczyna się polowanie na kaŁesiaków...

20


PoP ~PoP (Gość)25.04.2019 08:54

Brawo! Kara powinna być dla niego i jego kompanów bardzo odczuwalna. Bazgroły są bardzo kłopotliwe do usunięcia, a taki smyk myśli że jak coś namaluje to bohaterem będzie. Więcej takich zatrzymań.

40


gość ~gość (Gość)25.04.2019 07:01

Cale miasto wymalowane nazwami klubow...pisza po nowych elewacjach budynkow. Masakra...nawet nie potrafia ladnie tego napisac. Jaka mlodziez takie miaso...brud, syf, wymalowane bloki, lyse glowy. Wstyd - wszystki miasta poszly do przodu ale w tym zapyzialym miescie oczywiscie zawsze bedzie niski poziom.

30


gość ~gość (Gość)24.04.2019 22:12

Pisał na drzwiach czyli napisał MCK
Raczej nie związane z piłką nożną...

11