Pomagają wolno żyjącym kotom

Strefa FM Poniedziałek, 04 czerwca 201832 5102
W ramach wolontariatu pracowniczego PGE "Pomagamy" przedstawiciele fundacji PGE oraz "Miasto Kotów" przygotowują 30 budek dla kotów z regionu piotrkowskiego, które zostaną rozdane wśród społecznych opiekunów.

Ładuję galerię...

- Mamy doświadczenie, bo zajmujemy się budową domków od kilku lat. W tym roku jest nam o wiele łatwiej dzięki wsparciu fizycznemu i finansowemu ze strony PGE. Zaprosiliśmy też karmicieli, którzy do tej pory korzystali z gotowych budek, a teraz mogą się nauczyć je konstruować samodzielnie - powiedziała Dagmara Roszkowska z fundacji "Miasto Kotów".

 

Spotkanie miało także wymiar edukacyjny. Opiekunowie mogli poznać swoje prawa i obowiązki, nie zabrakło wymiany poglądów i broszur informacyjnych. Akcja ma charakter cykliczny, kolejne spotkanie miłośników kotów już w najbliższą niedzielę przy ul. Porazińskiej 20. Dodatkowe informacje znajdziecie na facebookowym profilu fundacji "Miasto Kotów".


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (32)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

madeINpoland ~madeINpoland (Gość)04.06.2018 20:12

ludzia pomagajcie tym bardziej starszym samotnym a nie kocurom

62


gość ~gość (Gość)05.06.2018 19:11

A tak poza tym to koty dziko żyjące mają sens na osiedlach pod warunkiem że ich się nie pasie. Dokładnie pasie bo z dokarmianiem niema to nic wspólnego. Koty nie polują na gryzonie ( może to i lepiej bo jak niema gryzoni pojawiają się robaki) ale mało to nie występuje selekcja naturalna i tak jak u mnie pod blokiem połowa jest porostu chora.

01


gość ~gość (Gość)04.06.2018 18:22

Pani Kaju zamiast kotów woli Pani szczury i myszy ? Koty zawsze towarzyszyły człowiekowi i dzięki temu nie mamy plagi gryzoni...Brawo dla tych , którzy pomagają kotom i innym zwiezrzakom ...

63


Zbyszekm ~Zbyszekm (Gość)05.06.2018 10:18

za jakiś czas to nie będzie kotków bo wysterylizujcie wszystkie. I kto będzie wtedy szczurki i myszki łowił?

13


oko ~oko (Gość)04.06.2018 22:51

Ja zapraszam wszystkie osoby z fundacji do posprzątania piwnic po kotach w blokach na ulicy Poprzecznej oraz do posprzątania piaskownic. To , że ktoś zbuduje domki dla kotów , to nie znaczy ,że będzie się nimi opiekował cały rok .Te zwierzęta trzeba szczepić , leczyć , karmić, a przede wszystkim sprzątać po nich odchody , które pozostawiają niesamowity smród. Należy dodać , że tam gdzie są koty, są również pchły.I już tak na koniec , czy osoby z fundacji wiedzą co to jest toksoplazmoza ?

76


K ~K (Gość)05.06.2018 14:49

Super inicjatywa! PGE- wielkie dzięki za wsparcie finansowe, bez Was by się to nie udało!
PS Krytykować każdy umie. A pomoc kotom wolno żyjącym to obowiązek ustawowy, ot co.

41


gość ~gość (Gość)05.06.2018 14:14

Super inicjatywa, realne działanie dla poprawienia losu kotów wolno żyjących! Wolontariusze nastawieni na pomoc, a nie poklask! Popieram całym sercem, ukłony w stronę Fundacji Miasto Kotów!!!

61


olo ~olo (Gość)05.06.2018 11:56

Świetna inicjatywa!! Tak trzymać!!
A wszystkim pieniaczom i frustratom polecam pewną bardzo popularną maść przeciwbólową :)

91


gość ~gość (Gość)04.06.2018 21:59

Dziękuję bardzo za taką akcję. Dzięki takim bezbronnym i bezdomnym zwierzaczkom na własnym podwórku mam obsrany i obsikany mur dookoła domu, nawalone w piaskownicy w której bawi się dziecko i sama muszę co chwila badać się na toksoplazmozę bo jestem w ciąży,a sprzątać niestety trzeba bo smród niesamowity.

106


Romany ~Romany (Gość)05.06.2018 10:49

Kot dokarmiany nie będzie łowił, a taka jest jego natura.

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat