Polskie zabójczynie. Zobacz program o tragedii w Bełchatowie

Bełchatów Wtorek, 16 marca 20218 13306
„Polskie Zabójczynie” to produkcja telewizji Crime+Investigation Polsat. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 19 marca o godz. 22:00. Autorzy przedstawią tragiczne wydarzenia z 2009 roku w Bełchatowie.

Ładuję galerię...

W marcu 2009 roku w szpitalu w Bełchatowie zmarł, pracujący w tamtejszej kopalni, Stefan J. Zgon nastąpił, gdy mężczyzna zjadł kanapki przygotowane przez żonę. Sekcja zwłok wykazała zawał serca. Umorzono wówczas wszczęte śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci, a żonie, Grażynie J., wypłacono pokaźne odszkodowanie. Parę miesięcy później Grażyna zgłosiła policji, że została okradziona przez przyjaciółkę – Edytę R. Ta z kolei zeznała, że wdowa wraz ze swoim niepełnosprawnym synem Andrzejem J., otruła męża oraz instruowała ją, jak skutecznie pozbyć się swojego konkubenta.

 

Statystyki wskazują, że kobiety, jeśli już zabijają, to osoby bliskie. Nierzadko za narzędzie zbrodni służy im trucizna. Historia 65-letniej zabójczyni, Grażyny J., napawa niepokojem i szokuje – jak to możliwe, by po tylu latach względnie spokojnego pożycia małżeńskiego można dopuścić się tak nieludzkiego czynu? Sprawa wstrząsnęła nie tylko mieszkańców rodzinnego Szczercowa czy województwa łódzkiego, ale zelektryzowała opinię publiczną w całej Polsce.

 

Czwarty sezon programu „Polskie Zabójczynie” to cztery odcinki poświęcone historiom dwóch trucicielek, młodej dusicielki i kobiety, która pozbawiła życia teściową przy pomocy kuchennego tłuczka. Emisja rozpoczyna się odcinkiem „Zatrute Relacje” 19 marca o 22:00 w telewizji

Crime+Investigation Polsat.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)16.03.2021 13:18

To tak jak ta co zabiła konkubenta w Piotrkowie w noc Sylwestrową.Zazgala go nożem.

21


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)16.03.2021 13:18

To tak jak ta co zabiła konkubenta w Piotrkowie w noc Sylwestrową.Zazgala go nożem.

30


Ile za to płacą??? ~Ile za to płacą??? (Gość)16.03.2021 18:02

Nie ma już innych tematów, czy nasze szycie to składa się z uzdrawiających maseczek, covida i dramatów życiowych, które się zdarzają od czasu do czasu???

41


Hmm ~Hmm (Gość)16.03.2021 16:05

To już przecież było

20


Pewnie ~Pewnie (Gość)16.03.2021 16:02

Przecież już to było pokazywane

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat