Polska – Finlandia – trwają przygotowania do meczu

Strefa FM Czwartek, 27 lutego 20146 2265
1 kwietnia na stadionie Concordii spotkają się młodzieżowe reprezentacje (U-18) Polski i Finlandii w piłce nożnej - taką wiadomość przekazał w środę (26 lutego) Edward Potok, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który gościł w piotrkowskim magistracie.

- Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że Piotrków Trybunalski zasługuje na to, aby otrzymać organizację takiego spotkania – mówił Edward Potok. - Biorąc pod uwagę zasługi miasta dla rozwoju piłki nożnej oraz obecną sytuację tutejszych klubów postanowiliśmy mecz zorganizować tutaj. Po dzisiejszym spotkaniu, wiem już, że mecz będzie zorganizowany na najwyższym poziomie – podkreślił prezes Potok.

- Mamy w Piotrkowie obiekt, który spełnia wszystkie potrzebne wymogi, więc jesteśmy gotowi na przyjęcie reprezentacji Polski i Finlandii – mówił prezydent Chojniak.

Nieznane są jeszcze szczegóły organizacji meczu. Rewanż - 3 kwietnia na stadionie bełchatowskiego GKS-u.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Potok mówi ~Potok mówi (Gość)27.02.2014 21:36

red napisał wyżej - Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że Piotrków Trybunalski zasługuje na to, aby otrzymać organizację takiego spotkania – mówił Edward Potok. - Biorąc pod uwagę zasługi miasta dla rozwoju piłki nożnej oraz obecną sytuację tutejszych klubów postanowiliśmy mecz zorganizować tutaj.
Panie Prezydencie gość z Łodzi mówi o zasługach piłki nożnej w Piotrkowie, a Pan chyba w ogóle nic na ten temat nie jest w stanie powiedzieć. Dla Pana to chyba jakby był mecz był w rugby, bo dla pana piłka nożna w Piotrkowie nie istnieje. On zauważa i mówi, że w Piotrkowie są piłkarskie kluby. Co pan na to?

10


janusz ~janusz (Gość)27.02.2014 19:20

~Marek Marecki Polska - po części masz racje...ale po co wprowadzasz ludzi w błąd ?! co ma do tego meczu concordia ??? (wiadomo i jaki konflikt chodzi)z tego co mi wiadomo to concordia nie jest właścicielem obiektu (chyba że się mylę to mnie popraw)...więc po co takie halo...

11


X ~X (Gość)27.02.2014 17:44

Eee, jadą na tych co zapromowali w mieście sport.
Żenada!

10


Potok tłumaczy ~Potok tłumaczy (Gość)27.02.2014 16:28

red napisał wyżej - 1 kwietnia na stadionie Concordii spotkają się młodzieżowe reprezentacje (U-18) Polski i Finlandii w piłce nożnej - taką wiadomość przekazał w środę (26 lutego) Edward Potok, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który gościł w piotrkowskim magistracie.
Panie Prezydencie gość z Łodzi musi panu tłumaczyć, że jest to stadion Concordii, że mecz odbędzie się na stadionie Concordii, od pokoleń wiedzą, że tu trenuje i gra Concordia.

10


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)27.02.2014 10:56

Teraz CONCORDIA ??
Szkoda slow do tej władzy !!
Byle koryto i pokazówka....
Jak za dużo zjesz możesz się po....

53


Marcin Marcinranga27.02.2014 10:37

Fajna impreza i fajny mecz ale czy przy obecnym zadłużeniu miasta i zmniejszającej się ilości miejsc pracy (w skrócie miasto umiera) organizuje sie tak drogą impreze.

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat