ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polscy producenci elektronarzędzi - Bass Polska

Środa, 02 września 2020 612
Na polskim rynku niewątpliwie da się zauważyć dominację narzędzi pochodzących od producentów zagranicznych, którzy proponują elektronarzędzia bardzo różnej jakości, natomiast często są one bardzo atrakcyjne cenowo. Warto jednak zwrócić uwagę na rodzimych, sprawdzonych producentów, którzy w swojej ofercie mają sprzęt naprawdę wysokiej jakości, a przy tym nadal konkurencyjny cenowo. Warto świadomie wybierać dostawców elektronarzędzi. Polscy producenci potrafią bowiem zaskoczyć.

 

Bass Polska - firma z tradycjami

 

Na rynku elektronarzędzi bardzo często pojawiają się firmy, których po chwili już nie ma. Ty zaś zostajesz z problemem, jeśli w międzyczasie kupiłeś sprzęt, który właśnie odmówił współpracy. Oczywiście przy tańszych, podstawowych elektronarzędziach trzeba liczyć się z koniecznością ich wymiany co jakiś czas, natomiast jeśli kupujesz agregat, kompresor czy spawarkę, wydatek jest na tyle duży, że warto go przemyśleć. Zamiast dać się złapać na wielką promocję, atrakcyjną cenę, spójrz na producenta, sprawdź, jaki czas jest na rynku, jaką opinią cieszą się oferowane przez niego produkty. Bass Polska to na przykład bardzo ceniona przez domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalistów, polska marka elektronarzędzi. Co ważne, firma działa nieprzerwanie od 1989 roku, natomiast od 1995 roku pod nazwą Bass Polska. Firma najpierw zajmowała się sprowadzaniem do Polski w okresie transformacji renomowanego sprzętu takich marek jak SONY, PHILIPS czy PANASONIC, natomiast z czasem od roli dostawy przeszła do pozycji producenta. W sklepie Bass Polska Woźniki znajdziesz wszystkie narzędzia producenta między innymi agregaty, kompresory, maszyny budowlane, spawarki, prasy, szlifierki, polerki i wiele innych.

 

Co znajdziesz w ofercie marki?

 

Bass Polska stawia sobie za cel produkcję konkurencyjnych cenowo, ale jednocześnie profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń, które sprawdzą się w rękach domowych majsterkowiczów i specjalistów z branży. Oferta marki jest bardzo szeroka. Obejmuje ona bowiem elektronarzędzia typu home line, jak również te potrzebne w warsztacie samochodowym, ogrodzie, firmie, gospodarstwie rolnym. Znajdziesz tutaj między innymi:

 • różnego typu elektronarzędzia,
 • sprzęt AGD,
 • narzędzia pneumatyczne,
 • narzędzia ogrodnicze,
 • spawarki,
 • pompy,
 • prostowniki,
 • kompresory,
 • imadła,
 • piaskarki,
 • glebogryzałki,
 • smarownice,
 • zgrzewarki.

Wszystkie te narzędzia wykonywane są w bardzo wysokiej jakości, z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów. Dzięki temu firma może sobie pozwolić na 12-miesięczną gwarancję na każdy zakupiony sprzęt. Ponadto, oferuje ona profesjonalne doradztwo ekspertów, którzy zajmują się bezpośrednią produkcją konkretnych rozwiązań. Masz pewność, że doradzają ci producenci, którzy dysponują ogromną wiedzą na temat tworzonych przez siebie rozwiązań.

 

Dlaczego warto wybierać polskie marki elektronarzędzi?

 

Bass Polska to jedna z polskich marek elektronarzędzi, która przez 30 lat istnienia zdobyła sobie uznanie wśród klientów, zarówno specjalizujących się w elektrotechnice, jak i tych wykorzystujących jedynie podstawowe narzędzia w ogrodzie czy gospodarstwie rolnym. Pamiętaj, że wybierając polskiego producenta, zawsze masz szansę na złożenie reklamacji, jeśli coś nie działa. Dostajesz odpowiednio długą gwarancję jakości, a przede wszystkim jeśli dojdzie do uszkodzenia jakiejś małej części sprzętu, możesz liczyć na to, że znajdziesz zamiennik na polskim rynku. W przypadku elektronarzędzi innych, przede wszystkim mniej znanych producentów, nie masz takiej pewności.

 

 


Zainteresował temat?

4

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat