Poloniści rozdawali piotrkowianom kalendarze

ePiotrkow Czwartek, 24 grudnia 20205 2275
Przedstawiciele Polonii Piotrków rozdawali w wigilię kalendarze na 2021 rok, w którym będą świętować 70 rocznicę powstania klubu. Otrzymali je m.in. kibice, którzy odwiedzili dziś galerię Focus Mall.

Ładuję galerię...

Przede wszystkim chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim kibicom oraz mieszkańcom naszego miasta. Wracając do mijającego roku to wiadomo, że był on dla wszystkich bardzo ciężki. Jesteśmy teraz w środku tabeli i na pewno mamy większe ambicje. Myślę, że jeżeli pandemia nie pokrzyżuje nam planów to możemy powalczyć o miejsce w czołówce ligi.

powiedział nam Jarosław Zimny, wiceprezes PKS Polonii.

Wcześniej Poloniści rozdawali też kalendarze na parkingu przed jednym z marketów przy ul. Sulejowskiej oraz na targowisku przy ul. Wyzwolenia.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_gość ~gość_gość (Gość)31.12.2020 12:11

Dajcie spokój z tą Polonią!!!

31


gość_ja ~gość_ja (Gość)26.12.2020 13:41

Szacun ale nie skorzystam. Grajek klubów Piotrcovia, Concordia i Polonia. Włącz myślenie.

30


gość_ja ~gość_ja (Gość)25.12.2020 15:17

Szacun ale nie skorzystam.

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat