Polonia zakończyła przygotowania. W sobotę zagra w Pucharze Polski

Strefa FM Piątek, 17 lipca 20206 1409
Piotrkowska Polonia zakończyła okres przygotowawczy i już w sobotę rozegra pierwszy mecz o stawkę. O 17:00 w ramach rozgrywek Pucharu Polski zmierzy się na wyjeździe z Wartą Sieradz. Poloniści w spotkaniach kontrolnych przegrali tylko z wyżej notowaną Lechią Tomaszów, a w pozostałych schodzili z boiska zwycięscy.
fot. kacza

Z przebiegu przygotowań do sezonu 2020/21 i wyników sparingów zadowolony jest trener Polonii, Robert Grzesiuk. - Wszystko przebiegło tak jak planowaliśmy, mimo osłabień drużyny, które ze względu na pandemią klub musiał poczynić. Zrezygnowaliśmy z kilku zawodników, a są nimi Arek Porochnicki, który był motorem napędowym drużyny, Michał Wiśniewski, również był bardzo ważną postacią. Zabraknie Krystiana Wojtczaka oraz Patryka Olszewskiego - wylicza. - Jednak ten okres przebiegł dobrze. Wprowadziliśmy do drużyny nowych zawodników. Są to młodzi piłkarze z naszego regionu, wielu z Piotrkowa. Wiadomo, że nasze cele, które sobie wcześniej postawiliśmy delikatnie mogą ulec zmianie z tego względu, że przy panującej pandemii sporo sponsorów się wycofało, ale mimo wszystko jestem zadowolony - podkreśla trener polonistów.

 

Robert Grzesiuk szczególnie pochwalił swoich zawodników za bardzo dobrą postawę z grającą ligę wyżej drużyną z Kutna. Trener jest raczej spokojny o miejsce w środku tabeli na koniec sezonu i nie wyklucza, że młodzi zawodnicy mogą powalczyć nawet o wyższe cele.

 

Pierwszy mecz w ramach rozpoczynających się rozgrywek IV ligi Polonia rozegra w sobotę (25 lipca) w Sulejowie przeciwko tamtejszemu Skalnikowi.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

historyk ~historyk (Gość)17.07.2020 20:52

A ja wolę naszą Polonię niż słynny łks czy bajeczny III ligowy widzew, bo to nasz piotrkowski klub

30


gość ~gość (Gość)18.07.2020 11:44

To ilu wychowanków jest w kadrze Polonii,a ilu mieszkańców Piotrkowa?

21


gość ~gość (Gość)19.07.2020 07:26

Pokazali przygotowania zdała by się zmiana trenera

20


gość ~gość (Gość)17.07.2020 21:33

Zobaczymy jak są przygotowani i do czego przygotowani

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat