Półmetek wakacji z OEA MOK

MOK Piotrków Wtorek, 04 sierpnia 20200 1620
Półmetek wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim już za nami. Jak zawsze było artystycznie, ciekawie i wesoło.

Ładuję galerię...

Swoje pasje i zainteresowania dzieci mogły rozwijać podczas zajęć ceramicznych, fotograficznych, decoupage i z rękodzieła artystycznego, a wolny, wakacyjny czas spędzić w gronie rówieśników.

 

Kolorowe pudełka ozdabiane serwetkami, zakładki do książek ozdabiane techniką decoupage, czy wakacyjne obrazki i naczynia wykonane z gliny - małych arcydzieł podczas tych zajęć powstało wiele. I wiele zapewne powstanie, bo przed dziećmi jeszcze miesiąc wakacyjnej laby, a OEA jak zawsze w wakacje czeka na swoich najmłodszych podopiecznych.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat