Policyjny dozór za posiadanie narkotyków

PolicjaBełchatów Wtorek, 14 listopada 20172 6142
Bełchatowscy kryminalni zatrzymali 22-latka, który posiadał środki odurzające. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Ładuję galerię...

Policjanci do spraw zwalczania przestępczości narkotykowej weszli do mieszkania 22-letniego mieszkańca gminy Bełchatów. Z posiadanych informacji wynikało, że znajdują się tam narkotyki. Znaleziono kilkadziesiąt torebek w których znajdowało się ponad 194 gramy białego proszku z grupy amfetamin oraz ponad 35 gramów marihuany. Dodatkowo w mieszkaniu zabezpieczono 191 tabletek ecstasy oraz elektroniczną wagę kieszonkową. W działaniach pomagał przeszkolony pies do wykrywania środków odurzających i psychotropowych. 22-latek przyznał się do posiadania narkotyków, decyzją prokuratury zastosowano wobec niego policyjny dozór.


(źródło: KPP Bełchatów)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

420Lifestyle ~420Lifestyle (Gość)15.11.2017 10:28

ziolo najelpiej trzymac w słoiku

10


gosc1 ~gosc1 (Gość)15.11.2017 07:42

zalegizować marihunaen?w żadnych wypadku

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat