Policjanci zapraszają do rozmowy

ePiotrkow Sobota, 04 maja 20131 1404
Komendant powiatowy policji w Bełchatowie zaprasza mieszkańców bełchatowskich osiedli Dolnośląskie i Przytorze do udziału w debacie społecznej, której tematem będzie stan bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania, w tym w ruchu drogowym, przestrzeni publicznej, przemoc w rodzinie i zagrożenia patologiami. Spotkanie organizowane jest w ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej” i kampanii społecznej „Wspólne Osiedla”.

7 maja o godzinie 17.30 w Szkole Podstawowej numer 9 w Bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim 204a odbędzie się spotkanie policjantów z mieszkańcami południowo-zachodniej części miasta, obejmującej największe bełchatowskie osiedle mieszkaniowe - Dolnośląskie wraz z przyległymi ulicami oraz osiedle Przytorze.


- Policjanci proponują, aby dyskusja poświęcona była zagadnieniom bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jego organizacji, ocenie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i występujących aspołecznych zachowań, przemocy w rodzinach. Funkcjonariusze liczą, że włączenie mieszkańców w wypracowywanie propozycji rozwiązań oraz poznanie ocen obywateli pozwoli na wdrożenie działań, skutkujących dalszym wzrostem poczucia bezpieczeństwa oraz podwyższeniem stanu bezpieczeństwa mieszkańców – mówi podkom. Sławomir Szymański, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.


Kolejna, podobna, debata odbędzie się 23 maja o 17.30 z udziałem mieszkańców gminy Drużbice.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

spells ~spells (Gość)04.05.2013 12:21

Nie ma po co się spotykać,bo i tak urzędnicy wymyślą wszystko poswojemu,bezrozumnie.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat