Policjanci z Tomaszowa schwytali sześciu włamywaczy

PolicjaTomaszów Poniedziałek, 18 listopada 20194 2625
Tomaszowscy stróże prawa zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy włamali się do mieszkania w bloku przy ul. Wiejskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Łupem sprawców padły głównie perfumy. Zatrzymani usiłowali także zabrać pieniądze i sprzęt elektroniczny. Trzy najbliższe miesiące mają spędzić w areszcie.
fot.: pixabay

Interwencja rozpoczęła się gdy dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o włamaniu do mieszkania. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze, którzy zauważyli we wskazanym pomieszczeniu otwarte okno oraz światła latarek. W pewnym momencie jeden z włamywaczy wyskoczył przez okno. Od razu wpadł w ręce funkcjonariuszy. Dwóch kolejnych sprawców zatrzymanych zostało w mieszkaniu. Trzej sprawcy zdołali zbiec z miejsca kradzieży, ale dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy i sprawdzeniu pobliskiego terenu udało się ich złapać.

 

Włamywaczami okazali się mieszkańcy Szczecina w wieku od 29 do 38 lat, którzy do Tomaszowa Mazowieckiego przyjechali w poszukiwaniu pracy. Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, do których część z nich przyznała się.  Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawiania wolności. Sąd Rejonowy w Tomaszowie Maz. zastosował wobec sprawców trzymiesięczny areszt.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.11.2019 13:17

Do Tomaszowa w poszukiwaniu pracy ????????????

91


gość ~gość (Gość)18.11.2019 12:36

Pokazać ich mordy

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat