Policjanci z Piotrkowa zatrzymali dilera

Policja KMP Piotrków Poniedziałek, 22 lutego 202113 16366
Dzięki czujności piotrkowskich wywiadowców kolejne narkotyki nie trafią na rynek. 22-letni mężczyzna za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i udostępnianie ich innej osobie, odpowie przed sądem.

Ładuję galerię...

Interwencja mundurowych zaczęła się od tego, że zatrzymali oni pojazd do kontroli. Zachowanie kierowcy wzbudziło ich czujność. Mężczyzna był nerwowy, próbował wychodzić z samochodu i chował jakieś przedmioty do kieszeni. Jak się okazało 22-latek posiadał przy sobie torebki foliowe z suszem roślinnym oraz białym proszkiem. W pojeździe mundurowi znaleźli również dwa młynki do rozdrabniania suszu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

 

W trakcie przeszukania mieszkania 22-latka funkcjonariusze odnaleźli dwa, szczelnie zamykane słoiki, w których mężczyzna chował susz roślinny. Zabezpieczone również zostały pieniądze w banknotach oraz bilonie, puste torebki foliowe, 3 wagi elektroniczne oraz szklane rurki. Łącznie policjanci odnaleźli ponad 42 gramy marihuany oraz prawie 33 gramy metamfetaminy. Okazało się też, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

 

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz udostępnianie środków odurzających innej osobie 22-latek usłyszał już zarzuty. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_rebek ~gość_rebek (Gość)23.02.2021 20:11

Polecam przesłuchać kawałek Hemp Gru pt Srankster szczególnie młodzi

00


mak ~mak (Gość)23.02.2021 00:06

diler czy magazynier - Policji nie chciało się ustalać - samotny, zorganizowany, genialny

10


smutny ~smutny (Gość)22.02.2021 11:40

w normalnym mieście ludzie nie musieliby się brać za takie "biznesy". Niestety w Piotrkowie nie ma pracy z godnym wynagrodzeniem, nawet dla ludzi z kwalifikacjami. Są tylko magazyny i najniższa krajowa. Władza nic nie robi by ściągnąć tu przedsiębiorcom. Z biedy i braku perspektyw młodym zostaje wyjechać albo robić takie rzeczy. Podziękujmy rządzącym za upodlenie ludzi

227


Obywatel_Polak ~Obywatel_Polak (Gość)22.02.2021 21:15

Mnie w niedziele też kontrolowali i to takie mendy dosłownie ponieważ strasznie zawiedzeni byli, że byłem trzeźwy...
To chyba dobrze, że nikogo nie trafili tego dnia znaczy, że jest "bezpiecznie" ale nie dla nich dla nich LICZĄ się STATYSTYKI

10


gość_plaskaziemia ~gość_plaskaziemia (Gość)22.02.2021 21:03

Metaamfetamina pobudza układ odpornościowy do działania, warto wiedzieć w czasie covida, ale tak poza tym może zryc banie

30


MrE ~MrE (Gość)22.02.2021 13:03

Tu nigdy nie będzie perspektyw na normalne zarobki a co za tym idzie rozwój. W ten sposób ludzie zaczynają by w końcu kiedyś stanąć na nogi i wejść w legalny biznes z jakimś kapitałem ale to nie gwarancja sukcesu bo zawsze państwo może wprowadzić obostrzenia, lock downy i inne patologiczne rzeczy a co za tym idzie wszystko szlag trafi ale zawsze zostaną doświadczenie z młodości i taki człowiek zawsze sobie poradzi jak będzie z głową działał.

154


123 ~123 (Gość)22.02.2021 17:10

Łatwy piniądz się marzył

32


gość_spokojny ~gość_spokojny (Gość)22.02.2021 16:45

Może policja odsprzeda troche

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat