Policjanci z Opoczna wracają do normalnej pracy

Strefa FMOpoczno Poniedziałek, 11 maja 20200 1597
W poniedziałek (11.05) w Komendzie Powiatowej Policji w Opocznie uchylono obowiązek kwarantanny. Tym samym patrole i interwencje są już obsługiwane przez miejscowych mundurowych. Od 29 kwietnia interwencje i patrole realizowali tam bowiem mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim i z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

- W powiecie opoczyńskim do pracy wróciło już bez mała 100% policjantów i pracowników cywilnych. Od poniedziałku działa już Powiatowe Stanowisko Kierowania, co oznacza, że pracą patroli kieruje już oficer dyżurny naszej komendy - relacjonuje tamtejszy oficer prasowy asp. szt. Barbara Stępień.

 

Jak dodaje aspirant sztabowa - w czasie zastępczej służby mundurowych z Piotrkowa i Łodzi nie odnotowano opóźnień w podejmowaniu interwencji. Mundurowi reagowali na zgłoszenia mieszkańców na bieżąco.

 

Przypomnijmy - mundurowi z Piotrkowa i z Łodzi przejęli obowiązki utrzymania bezpieczeństwa w Opocznie od 29 kwietnia, czyli tuż po tym, jak wśród pracowników komendy stwierdzono kilka zakażeń koronawirusem.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat