Policjanci uratowali życie 30-latka

PolicjaOpoczno Środa, 04 marca 20204 11395
Funkcjonariusze z powiatu opoczyńskiego nie dopuścili do próby samobójczej. We wtorek (3 marca) policyjny patrol został pilnie skierowany  w rejon pustostanów w Drzewicy, gdzie według zgłoszenia na dachu jednego z opuszczonych budynków miał stać mężczyzna. Istniało duże prawdopodobieństwo, że 30-latek chce targnąć się na swoje życie.
fot.: KPP Opoczno

Policjanci byli pierwsi na miejscu zdarzenia. Potwierdzili zgłoszenie i rozpoczęli rozmowę z mężczyzną. W tym samym czasie na miejsce zostali wezwani także strażacy z OSP Drzewica i PSP Opoczno oraz też zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście dramatyczna sytuacja skończyła się dobrze. Policjanci przekonali 30-latka do tego aby zszedł z dachu budynku. Mężczyzna został przekazany pod opiekę medyków i trafił do szpitala.


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (4)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.03.2020 14:18

I znów się wtrącają

41


epe ~epe (Gość)04.03.2020 14:10

Piękny artykuł, piękne zdjęcie. Ale czy ktoś choć przez chwilę zastanowił się nad powodem tego zdarzenia? Nie wiemy i nigdy nie dowiemy się co kryje się w umysle tego człowieka i jakie sytuacje w jego życiu skłoniły go do podjęcia tej OSTATECZNEJ decyzji. Piszcie co chcecie, gówno wiecie.

51


gość ~gość (Gość)04.03.2020 11:47

A gdyby dach się zawalił??

33


dzikun ~dzikun (Gość)04.03.2020 11:13

Ostatnie zdanie jest nad podziw optymistyczne.

91


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat