Policjanci ściągnęli desperata z torów

PolicjaTomaszów Czwartek, 14 września 20178 6367
Błyskawiczna interwencja policjantów uratowała życie 22-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa. Mężczyzna został ściągnięty z torowiska tuż przed jadącym pociągiem. Niestety jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy zdążył się okaleczyć. Policjanci odebrali mu nóż, założyli opatrunek na krwawiącą rękę i przekazali załodze pogotowia ratunkowego.
fot. policja

12 września o godzinie 20.30 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, że na ulicy Kępa w rejonie „mostu żelaznego” jest mężczyzna, który prawdopodobnie próbuje popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast „na sygnale” pojechali na miejsce i sprawdzili nasyp kolejowy oraz torowisko. Zauważyli młodego mężczyznę siedzącego na torach. Trzymał w ręku nóż, którym się okaleczył. Policjanci zauważyli w oddali nadjeżdżający pociąg. Szybko ściągnęli desperata z torów. Udzielając mu pierwszej pomocy, przemyli ranę i założyli opatrunek uciskowy na krwawiącą rękę. Okazało się, że 22-latek był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1 promil. Mundurowi oddali go pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego. Młody człowiek tłumaczył swoje zachowanie zawodem miłosnym.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)14.09.2017 23:22

Dobrze, że go ściągnęli, bo nawet gdyby go pociąg nie zabił, to mógłby się chłop wykoleić...

00


gość ~gość (Gość)14.09.2017 07:11

Zawód miłosny ha ha pier.....l nie ta to inna

82


ggggk ~ggggk (Gość)14.09.2017 14:12

Chyba raczej zniszczyli mu życie, skoro facet się zabić.

11


fdgsdf ~fdgsdf (Gość)14.09.2017 09:17

po co się wtrącali?
Już nawet nie można się w spokoju zabić!
Co za kraj!!!

64


gość ~gość (Gość)14.09.2017 07:02

W tym Tomaszowie to ciągle kogoś okradną, pobiją, to ktoś wypadnie z okna, jakieś dziecko w wieku 3 lat ucieknie z domu ... to znów jakiś desperat chce wykoleić pociąg przy pomocy własnej osoby. Co to za dziwne miasto?

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat