Policjanci przejęli nielegalne automaty do gier

PolicjaTomaszów Piątek, 22 maja 20205 7021
Funkcjonariusze z tomaszowskiej komendy wraz funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli w czwartek (21 maja) 5 nielegalnych automatów do gier.
fot.: KPP Tomaszów

Tomaszowscy mundurowi zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej dowiedzieli się, że w jednym z lokali usługowych przy ulicy Wiejskiej w Tomaszowie mogą znajdować się nielegalne maszyny do gier hazardowych. Wieczorem 21 maja wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej weszli na teren wytypowanego lokalu. Zabezpieczyli 5 tzw. ,walizkowych automatów do gier. W tym czasie w lokalu znajdowała się również 50-letnia kobieta, zajmującą się obsługą urządzeń oraz 64-latek grający na jednym z automatów. Funkcjonariusze KAS, przed usunięciem z lokalu automatów, przeprowadzili eksperyment, które pozwoliły ustalić czy są to urządzenia działające nielegalnie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o grach hazardowych, wysokość kary, jaką może ponieść właściciel tych urządzeń to 500 tysięcy złotych. Będzie mu też groziła kara pozbawienia wolności do lat 3. Również uczestnikom nielegalnych gier hazardowych grozi wysoka kara grzywny.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pierre D. ~Pierre D. (Gość)24.05.2020 01:02

Cytuję:
Również uczestnikom nielegalnych gier hazardowych grozi wysoka kara grzywny.


Dlaczego ryzykowanie własnymi pieniędzmi jest karalne?
Do gry na automatach nikt nikogo nie zmusza, ale do udziału w GRZE HAZARDOWEJ pod nazwą "system ubezpieczeń społecznych" zmusza ludzi państwo. Przymusowy hazard dobry, a dobrowolny zły? Czy aby nie powinno być odwrotnie?

00


gość ~gość (Gość)22.05.2020 14:18

Mogę zagrać na komendzie?

82


gość ~gość (Gość)23.05.2020 16:17

Dajcie pograć.

10


gość ~gość (Gość)23.05.2020 08:51

Ha ha na zdjęciu wygląda jakby sami grali ??????

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat