Policjanci odnaleźli zaginionego

Policja KMP PiotrkówRegion Sobota, 24 lipca 20214 12884
Funkcjonariusze z komisariatu policji w Grabicy odnaleźli zaginionego mężczyznę. Dzięki profesjonalnej akcji poszukiwawczej oraz zaangażowaniu funkcjonariuszy, 41-letni mieszkaniec gminy Moszczenica jest bezpieczny i trafił pod opiekę medyczną.
fot.: KMP Piotrków Trybunalski

22 lipca piotrkowscy policjanci zostali powiadomieniu o zaginięciu 41-letniego mieszkańca gminy Moszczenica. Dyżurny piotrkowskiej jednostki na miejsce skierował policjantów z komisariatów w Wolborzu i Grabicy. Funkcjonariusze wiedzieli, że w takich sytuacjach liczy się każda minuta. Mundurowi rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Dzięki determinacji i zaangażowaniu, w ciągu kilku godzin odnaleźli zaginionego 41-latka w lesie. Mężczyzna został przekazany pod opiekę medyczną i jest już bezpieczny.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)24.07.2021 09:38

Ktos cos rozumie z tego artykulu?

62


Żaba Kimbo ~Żaba Kimbo (Gość)24.07.2021 11:04

W tym lesie objadł się za dużo grzybów

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat