Policjanci odnaleźli dwoje zaginionych

PolicjaŁódzkie Poniedziałek, 01 czerwca 20203 12485
Policjanci z Bełchatowa i Opoczna mieli w miniony weekend dużo pracy związanej z poszukiwaniami zaginionych osób. Bełchatowskim funkcjonariuszom ostatecznie udało się odnaleźć 27-letnią mieszkankę Dolnego Śląska, a mundurowi z Opoczna skutecznie zakończyli poszukiwania 37-letniego mężczyzny.
fot.: KPP Bełchatów

W piątek (29 maja) bełchatowska policja została zawiadomiona o zaginięciu 27-letniej mieszkanki województwa dolnośląskiego, ostatnio przebywającej w miejscowości Jastrzębice na terenie gminy Rusiec w powiecie bełchatowskim. Ponieważ kobieta nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną, został ogłoszony alarm dla jednostki. W poszukiwaniach brało udział ponad 100 policjantów oraz strażaków, a także leśnicy. Poszukiwania wspierała załoga śmigłowca policyjnego oraz dron. Ostatecznie, po kilkunastu godzinach poszukiwań 27-latka została cała i zdrowa odnaleziona na Śląsku.

 

Dwa dni później, dyżurny opoczyńskiej policji, otrzymał informację, że zaginiony mężczyzna wyszedł z domu bardzo zdenerwowany. Istniało ryzyko, że jego życie lub zdrowie może być zagrożone. Okazało się, że 37-latek wszczął rodzinną awanturę, po czym wyszedł z domu. Policjanci  przeszukiwali między innymi pobliskie zagajniki. Po około 30 minutach od otrzymania informacji o zaginięciu, odnaleźli mężczyznę, który schował się w pobliskim zagajniku. Był nietrzeźwy. Ponieważ policjanci wiedzieli o jego agresywnym zachowaniu, 37-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dzikun ~dzikun (Gość)01.06.2020 16:20

Za czasów ZOMO pan fochalski miałby tak wytrzepane portki na tyłku, że więcej razy by już nie chciało mu się tak sobie żartować z Milicji Obywatelskiej.

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat