Policjanci nie dopuścili do próby samobójczej

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 23 listopada 202013 6755
Policjanci dzięki szybkim działaniom odwiedli 35 -latka od targnięcia się na swoje życie. Do takich desperackich myśli doprowadziła go sytuacja, z którą nie potrafił sobie poradzić. Teraz przebywa w szpitalu pod opieką lekarzy.
fot.: pixabay

W niedzielę (22 listopada), po północy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który groził, że popełni samobójstwo. Informacja wpłynęła do oficera dyżurnego KWP w Łodzi. Na trop desperata natknęli się pracownicy telefonu zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Z zebranych informacji wynikało, że 35-latek znajduje się na terenie działania bełchatowskiej policji. Okoliczności wskazywały, że istnieje realne zagrożenie, iż mężczyzna może targnąć się na swoje życie. Oficer dyżurny bełchatowskiej policji dysponując numerem telefonu do desperata natychmiast próbował nawiązać z nim kontakt. Po wielokrotnych próbach telefon odebrał roztrzęsiony mężczyzna. Nie chciał podać swoich danych osobowych ani miejsca pobytu. Mundurowy nie dał jednak za wygraną. W taki sposób poprowadził rozmowę, że potrzebujący pomocy został szybko namierzony. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci z wydziału prewencji oraz pogotowie ratunkowe. Mężczyzna był w złym stanie psychicznym, a kontakt z nim był utrudniony. Szybko trafił pod opiekę lekarską. Teraz przebywa w szpitalu.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Heniek ~Heniek (Gość)23.11.2020 17:11

Pobili go pałką teleskopową żeby nie mógł się ruszać?

35


gość_zombies ~gość_zombies (Gość)23.11.2020 14:56

No kto by pomyślał że policja tak dba o obywatela? Niebywale, wszystko tylko dla fleszy i rozgłosu sam prywatnie jeszcze by go zepchnął by pomóc w próbie samobójczej.

213


fghfgh ~fghfgh (Gość)24.11.2020 11:14

Samobójstwa mężczyzn - temat, o którym się nie mówi. Wiele akcji skierowanych dla KOBIET, a żadna nie jest skierowana dla mężczyzn. Czy wiecie, jak wielka jest dysproporcja samobójstw pomiędzy płciami?

20


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga23.11.2020 23:20

Miasto Bełchatów potrzebuję pomocy coś niedobrego tam się dzieję od dłuższego czasu :(

20


gość_g ~gość_g (Gość)23.11.2020 12:51

Jak widze morawieckiego i reszte co wyczyniają to też mam mysli samobójcze.

139


gość_gość ~gość_gość (Gość)23.11.2020 12:19

Jego decyzja i nie powinni się wtrącać. Jak będę chciał skoczyć to sobie skoczę

519


gość_gimbaza ~gość_gimbaza (Gość)23.11.2020 14:10

Zle go zrozumieli.On chciał poskakac na trampolinie a ktoś przekrecił i wyszło że chciał skoczyc.

15


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat