Policjanci i strażacy uratowali starszą kobietę

Policja KMP Piotrków Czwartek, 05 marca 20202 4354
Wyważyli drzwi, by jak najszybciej dostać się do mieszkania 85-latki, która potrzebowała pomocy. Kobieta zasłabła, była sama w domu. Pomogli policjanci i strażacy.

We wtorek (3 marca) dyżurny komendy policji w Piotrkowie otrzymał informację o 85-letniej kobiecie, która mieszka sama, a rodzinę zaniepokoił fakt, że nie odbiera telefonu. Starsza pani miała problemy ze zdrowiem. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Kobieta nie otwierała drzwi. Odgłosy dobiegające z wnętrza mieszkania wskazywały, że potrzebuje pomocy. Wiedząc, że liczy się każda sekunda, funkcjonariusze podjęli decyzję o wyważeniu drzwi. Pomogli im w tym strażacy. Mundurowi weszli do środka, kobieta była osłabiona i nie poruszała się o własnych siłach. Udzielono jej pierwszej pomocy, a następnie załoga pogotowia ratunkowego zabrała 85-latkę do szpitala, gdzie zajęli się nią lekarze.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.03.2020 11:46

A rodzina nie ma kluczy zapasowych żeby jechać i sprawdzić co się dzieje?

41


oba. ~oba. (Gość)05.03.2020 09:03

Taka ich rola. Przynajmniej w szpitalu ją porządnie przebadają i to w miarę szybko. Jakby sama się tam udała zmarła by z wyczerpania na SOR-e zanim ktoś by się nią zainteresował.

110


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat