Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców

PolicjaRadomsko Piątek, 25 października 20195 3814
Radomszczańscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących, jeden z nich miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźni odpowiedzą za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości, za co grozi im kara do 2 lat więzienia, kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Pierwszy kierowca został zatrzymany w Radomsku na ul. Wyszyńskiego. Jak informują policjanci, powodem zatrzymania do kontroli była nadmierna emisja spalin jego fiata punto. Okazało się jednak, że kierowca jest nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on 3,1 promila alkoholu w organizmie. Kierowca to 59-letni mieszkaniec gminy Gidle.

 

Drugi został zatrzymany do kontroli w Strzałkowie. 57-letni mężczyzna kierował renault megane. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Obu mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.10.2019 20:01

A czy wy jesteście tacy święci i nigdy nie pijecie..

01


dfgdfgdfg ~dfgdfgdfg (Gość)25.10.2019 12:51

Grozi im do 2 lat... ludzie przepisy a rzeczywistość to dwa światy. Znając życie NIC im nie zrobią i NIE pójdą do więzienia.

30


gość ~gość (Gość)25.10.2019 11:03

Bez dokumentów to już od dawna można jeździć więc co za problem

30


D^D ~D^D (Gość)25.10.2019 08:28

I tak obaj dalej będą jeździć tylko bez dokumenciku.

91


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat