Policja zabezpieczyła 14 kilogramów narkotyków

PolicjaRadomsko Poniedziałek, 06 lipca 20202 6306
Radomszczańscy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców gminy Kobiele Wielkie zamieszanych w rozprowadzanie i produkcję znacznych ilości narkotyków. W ich mieszkaniu i w wynajmowanym na terenie Częstochowy lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 14 kg różnych narkotyków w tym marihuanę, amfetaminę tabletki ecstasy, haszysz i 27 sadzonek konopi. Znaleziono też substancje służące do produkcji narkotyków.

Ładuję galerię...

1 lipca policjanci policjanci przeszukali miejsca zamieszkania 37-letniego mężczyzny i jego 21-letniej partnerki. Funkcjonariusze zmuszeni byli wyważyć drzwi. Mężczyzna na widok policjantów usiłował uciec przez okno, ale został obezwładniony. W lokalu podczas przeszukania zabezpieczono amfetaminę, metaamfetaminę, marihuanę, haszysz, tabletki ecstasy i 27 sadzonek konopi indyjskich. Potem policjanci pojechali do Częstochowy, gdzie 37-latek wynajmował inne lokum. Tam także znaleziono różne narkotyki i odczynniki chemiczne, mogące służyć do produkcji narkotyków i krzewy konopi indyjskich.

 

Łącznie pod dwoma adresami policjanci zabezpieczyli ponad 14 kilogramów narkotyków. Para usłyszała 27 zarzutów dotyczących posiadania znacznych ilości narkotyków, udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Radomszczański sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec obojga tymczasowy areszt na 3 miesiące.

 

Policjanci zatrzymali jeszcze trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 34 i 36 lat usłyszało zarzuty posiadania substancji odurzających. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Radomsku zastosowany został wobec nich dozór policyjny. Trzeci mężczyzna (18-latek) był poszukiwany i ukrywał się przed organami ścigania przez kilka miesięcy. Policjanci, by go zatrzymać, prowadzili pościg kilkanaście kilometrów przez centrum miasta. Mężczyzna, nie posiadając uprawnień do kierowania wypożyczonym samochodem, popełniając szereg wykroczeń drogowych, usiłował uciec policjantom. Gdy uszkodził samochód, kontynuował ucieczkę pieszo. Został zatrzymany. Po przedstawieniu mu zarzutów niezatrzymania się do kontroli drogowej, został przewieziony do zakładu poprawczego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności między innymi za przestępstwa narkotykowe.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

enedue123 ~enedue123 (Gość)06.07.2020 19:38

Uuuu to narkusy z Gorzkowic trochę ucierpią jak towar się skończy :D

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat