Policja szuka zaginionego Czesława Twardowskiego

Policja Czwartek, 07 grudnia 20171 7794
Mężczyzna 29 listopada około godz. 10.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Tomaszowie Mazowieckim i nie poinformował nikogo o swoich zamiarach.

Jak informuje policja, tego samego dnia, około godziny 21.15 został przyjęty na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rakowskiej , po czym około godziny 22:15 przed zakończeniem badań oddalił się z SOR-u w nieznanym kierunku. Mężczyzna nadal nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z członkami rodziny. Nie wiadomo gdzie aktualnie przebywa.


RYSOPIS: wzrost 170 cm, waga 80 kg, sylwetka średnia, widoczna łysina czołowa, włosy siwe, oczy szare, twarz okrągła, uszy przylegające, nos prosty, górna proteza, tatuaż na przedramieniu - napis o treści „ ELA K”.


Osoby które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 0 44 726 10 00 lub 997.

 

(źródło: KPP Tomaszów Maz.)


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)26.01.2018 19:59

niezadowolony bo za darmo ma autobusy

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat