Policja rozbiła narkotykowy interes

PolicjaBełchatów Wtorek, 01 grudnia 20203 3740
Kryminalni z bełchatowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 20 lat, którzy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli blisko 93 gramy amfetaminy oraz 38 gramów marihuany.
fot.: pixabay


Bełchatowscy policjanci najpierw wpadli na trop 27-latka. Z analizy zgromadzonych informacji wynikało, że mężczyzna może zajmować się narkotykowym biznesem. Funkcjonariusze pojechali sprawdzić te ustalenia. Kiedy weszli na teren posesji wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Najpierw wylegitymowali dwóch młodych mężczyzn, którzy chcieli wsiąść do czarnego bmw. Kiedy ich skontrolowali w kieszeni przebywającego tam 20-latka znaleźli dilerkę z amfetaminą. W pomieszczeniu gospodarczym, policjanci zastali trzech mężczyzn. W wyniku przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 93 gramy amfetaminy, 38 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną. 27-letni gospodarz wyjaśnił, że marihuana i amfetamina są jego własnością.

 

27-latek z powiatu bełchatowskiego oraz 20-letni mieszkaniec gminy Bełchatów usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pytek ~pytek (Gość)01.12.2020 22:23

A czemu tylko do 3 latek !?!?

10


sarkazm ~sarkazm (Gość)01.12.2020 21:40

Czuje się znacznie bezpieczniej

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat