Policja poszukuje 45-latka z gminy Rokiciny

PolicjaTomaszów Czwartek, 13 lutego 20202 9157
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim od 7 lutego prowadzi poszukiwania zaginionego 45-letniego Arkadiusza Kańczuckiego.

Dane i rysopis zaginionego:
 
Arkadiusz Kańczucki, syn Zbigniewa, lat 45, zamieszkały w Łaznowskiej Woli w gminie Rokiciny.

 

Zaginiony mężczyzna 6 lutego wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Seat Altea na tomaszowskich tablicach rejestracyjnych. Dotychczas nie nawiązał kontaktu rodzinną i osobami z najbliższego otoczenia, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

 

Rysopis zaginionego:  wzrost 177 cm, waga ok. 104 kg, sylwetka otyła, włosy ciemne - lekko szpakowate, oczy koloru piwnego.  

                                              

Ubiór: czerwony podkoszulek z krótkim rękawem typu t-shirt, spodnie dresowe czarne, czarna bluza polarowa ocieplana,.

 

Posiadane przedmioty: dowód osobisty, prawo jazdy, telefon komórkowy.

 

Osoby mogące mieć jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Arkadiusza Kańczuckiego lub jego aktualnych losów, proszone są o kontakt w tej sprawie z: policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim ul. Wandy Panfil 44, tel.: 44 726 10 67 lub 44 726 10 00 (całodobowo) albo pod numer alarmowy 112.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.02.2020 11:38

Raczej 25 latka

10


QQQQ ~QQQQ (Gość)13.02.2020 11:00

Oby się odnalazł.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat