Policja podsumowała długi weekend na drogach

PolicjaŁódzkie Poniedziałek, 15 czerwca 20203 2255
Za nami długi czerwcowy weekend, podczas którego nad bezpieczeństwem jak zawsze czuwali funkcjonariusze drogówki. Policja podsumowała okres od 10 do 14 czerwca.
fot. policja

Podczas działań policjanci reagowali na łamanie przepisów ze szczególnym uwzględnieniem nietrzeźwych kierujących, przekroczenia dozwolonej prędkości oraz nieprawidłowego przewożenia pasażerów. Wszyscy podróżujący muszą korzystać z pasów bezpieczeństwa, a dzieci winne być przewożone w specjalnych fotelikach.


W tym roku w dniach od 10 do 14 czerwca 2020 na terenie województwa łódzkiego doszło do 25 wypadków (mniej o 28 niż w ubiegłym roku) , w których zginęły 2 osoby (mniej o 1), a 30 zostało rannych (mniej o 45).


W całym kraju odnotowano 336 wypadków drogowych, w których śmierć poniosły 34 osoby, a 396 zostało rannych. Zatrzymano także 1869 nietrzeźwych kierowców.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fer34 ~fer34 (Gość)15.06.2020 22:39

W mieście pod wiaduktem na Piłsudskiego albo biją rekordy prędkości albo rekordy głośności .... Czy nikomu to naprawdę nie przeszkadza i czy piotrkowska policja nie mogła by tam stanąć w weekend i złapać całe towarzystwo, zabierając dowody i sprawdzając diagnostów którzy podbili przeglądy ??

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat