Policja na tropie nielegalnych wysypisk

PolicjaBełchatów Środa, 03 kwietnia 20198 4463
Dzielnicowy namierzył mieszkankę powiatu bełchatowskiego, która na terenie nieużytków rolnych przylegających do lasu w miejscowości Zagadki urządziła sobie nielegalne wysypisko śmieci.
fot. policja

Dzielnicowy z posterunku w Szczercowie, patrolując miejsca zaznaczane przez mieszkańców (w Krajowie Mapie Zagrożeń) jako zagrożone dewastacją, odkrył nielegalne wysypisko śmieci. - Dokładnie sprawdził znalezisko. Wśród porozrzucanych śmieci policjant trafił na trop, który doprowadził go wprost do właścicielki odpadów – informuje oficer prasowy komendy w Bełchatowie. - Dzielnicowy złożył wizytę 31-latce. Kobieta, zaskoczona widokiem policjanta, od razu przyznała się do winy.

 

Mieszkanka gminy Szczerców została ukarana mandatem karnym i zobowiązana do posprzątania terenu.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.04.2019 17:46

Człowiek to najgorsze stworzenie żyjące na tej planecie

40


Ekhm ekhm ~Ekhm ekhm (Gość)03.04.2019 20:45

A przypadkiem nie powinna to być robota dla Straży Miejskiej? Czemu policja zajmuje sie takimi sprawami... Ehhhh...

20


PL ~PL (Gość)03.04.2019 15:49

A pamiętam i raczej wszyscy pamiętają, jak wprowadzali nową ustawę "śmieciową" i mówili, że właśnie ona zapobiegnie takim sytuacją.
No ale nikt Ci tyle nie da co ja obiecam...

30


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)03.04.2019 13:31

To może warto powołać nową komórkę w policji, obok "Archiwum X". Tylko jaką nazwę można by nadać takiej komórce, która wykrywa flejtuchów. Forumowicze pomóżcie.

62


gość ~gość (Gość)03.04.2019 13:52

Bardzo dobrze, ganiać śmieciarzy ! Do takich akcji warto by było zaangażować straż miejską no i oczywiście naszych kochanych EKOLOGÓW

180


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat