Połamane drzewa po nawałnicach

ePiotrkowRegion Środa, 23 czerwca 20213 9144
Minionej doby nad całym krajem przeszły intensywne burze, którym często towarzyszył grad. Nie ominęły one także naszego regionu, a najmocniej uderzyły w gminę Wolbórz.

Ładuję galerię...

- Na szczęście nasz teren został łagodnie potraktowany przez pogodę. We wtorek w wyniku oddziaływania aury, a konkretniej burz, które przeszły nad regionem mieliśmy cztery zdarzenia. Dotyczyły one wiatrołomów i miały miejsce w gminie Wolbórz - trzy w samym mieście i jedno w Żywocinie. Na szczęście nie odnotowano żadnych strat materialnych w wyniku tych zdarzeń - mówi mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy piotrkowskiej PSP.

 

Nikt również nie ucierpiał w wyniku burz, a zalegające gałęzie zostały szybko usunięte przez strażaków. Jednocześnie podkreślali oni, że zagrożenie burzowe jeszcze nie minęło i zwrócili się z apelem o wyjątkową ostrożność i zabezpieczenie wszelkich przedmiotów, które może zdmuchnąć wiatr.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)23.06.2021 21:04

To mi nawałnica wczoraj burza była bardzo łagodna bez wichur na terenie gminy Wolbórz ale i okolicznych gminach

61


5g ~5g (Gość)23.06.2021 13:13

Trzeba pielęgnować drzewa, a nie tylko chwalić się, że wytrzymały czy też, że złamane gałęzie zostały szybko uprzątnięte. Żaden powód do dumy.

64


Z krynżny ~Z krynżny (Gość)23.06.2021 12:54

Drzewa na drodze do kozieróg wytrzymały.

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat