Połączenie jazzu i hip-hopu w ramach cyklu Old Town Jazz

ePiotrkow Środa, 09 maja 20180 2339
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet zaprezentują się piotrkowskiej publiczności w piątek 11 maja o 20:00. Koncert odbędzie się przy ul. Rycerskiej 8. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto.
fot.: ODA

- Eskaubei to raper, który w towarzystwie Tomka Nowaka i jego kwartetu zaprezentuje mieszankę rapu z jazzem. To w tej chwili w Polsce jeden z nielicznych tak konsekwentnie działających zespołów, które łączą te gatunki. Panowie współpracują ze sobą od czterech lat i mają już na swoim koncie dwie płyty, które zostały świetnie przyjęte przez słuchaczy i środowisko muzyczne. Poza tym byli też laureatami plebiscytu organizowanego przez Jazzpress i RadioJAZZ.FM w kategoriach "polska jazzowa płyta roku" i "polski jazzowy zespół roku" - powiedział nam Gordian Piec z Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim. 

 

Pod pseudonimem Eskaubei kryje się tak naprawdę Bartłomiej Skubisz. Będą mu towarzyszyć wspomniany Tomasz Nowak, który zagra na trąbce, Filip Mozul odpowiedzialny za perkusję, Kuba Płużek i jego instrumenty klawiszowe oraz Adam Tadel, który zaprezentuje swój muzyczny kunszt grając na kontrabasie.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat