Pokażmy romantyczne oblicze Szczekanicy

ePiotrkow Poniedziałek, 31 sierpnia 20201 1979
Rada Osiedla zaprasza wszystkich piotrkowian do udziału w konkursie fotograficznym "Romantyczny krajobraz Osiedla Szczekanicy". Termin nadsyłania zdjęć konkursowych upływa 9 października 2020 roku.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Piotrkowa, a jego celem jest budzenie zainteresowania przyrodą własnego regionu i popularyzacja fotografii, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu. 

 

Każdy uczestnik może przesłać do 9 października jedną własną pracę, która nie brała do tej pory udziału w żadnym konkursie. Zdjęcie powinno przedstawiać miejsce znajdujące się na terenie Osiedla Szczekanica. 

 

Zdjęcia należy przesyłać na adres: szczekanica@wp.pl podając w temacie wiadomości Konkurs fotograficzny „Romantyczny krajobraz Osiedla Szczekanica”. Do wiadomości należy załączyć opis miejsca zrobienia zdjęcia oraz poniższy formularz. 

pobierz plik zgloszenie_konkurs_foto.pdf

 

Prace oceni specjalna komisja, która ogłosi wyniki konkursu w trzech kategoriach (dzieci do 12 lat, młodzież 13-18 lat oraz dorośli) do 31 października 2020 roku. Na wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody. 

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.09.2020 06:26

Super romantyka przy trafo ......

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat