Pokaż jak spędzasz wolny czas i zdobądź cenne nagrody!

ePiotrkow Czwartek, 19 listopada 20200 1458
"Zdrowo i wesoło w Central Park Szczekanica" to konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Radę Osiedla „Szczekanica” oraz Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim. By wziąć w nim udział należy wykonać pracę plastyczną przedstawiającą możliwości spędzania czasu wolnego na placu zabaw mieszczącym się na Osiedlu Szczekanica w Piotrkowie.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Udział z zabawie mogą wziąć młodzi mieszkańcy Piotrkowa w wieku od 7 do 18 lat. Każda praca powinna być stworzona przez jedną osobę, przy wykorzystaniu jednej z technik malarskich: akwarela, tempera, pastele, akryl. Istnieje możliwość łączenia tych technik. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. 

 

Gotowe dzieła należy przekazać pracownikom Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim (osobiście lub pocztą) do 12 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu wraz z rozdaniem nagród zwycięzcom nastąpi najpóźniej do końca roku. Nagrodzeni zostaną autorzy trzech najlepszych prac. 

 

Szczegóły w regulaminie:

 

pobierz plik Zdrowo i wesoło w Central Park Szczekanica.docx


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat