Pogoń Zduńska Wola rozbiła Concordię

Strefa FM Niedziela, 03 listopada 20133
To była prawdziwa klęska. Concordia Piotrków przegrała na własnym boisku z Pogonią Zduńska Wola aż 1:6 (0:2) w spotkaniu 16. kolejki IV ligi łódzkiej. Aż cztery bramki dla Pogoni zdobył grający trener tej drużyny Grzegorz Kaleta.

Kaleta już w pierwszym kwadransie dwukrotnie pokonał Konrada Przybylskiego. Po przerwie uczynił to jeszcze dwa razy po czym...zdecydował o swojej zmianie. Może to i dobrze gdyż doświadczony zawodnik mógł strzelić jeszcze więcej goli. Concordię stać było na strzelenie jednej bramki. W 77. minucie do siatki rywala trafił z rzutu karnego Marcin Dąbrowski. Pogoń nie zamierzała poprzestawać na czterech golach swojego trenera i w końcówce zdobyła jeszcze dwie bramki. Jedną z nich zdobył 16-letni Kamil Endler.

Concordia Piotrków - Pogoń Zduńska Wola 1:6 (0:2)
Bramki: Marcin Dąbrowski 77-karny - Grzegorz Kaleta 5, 13, 57, 63, Kamil Endler 83, Michał Ignaczak 88

Concordia: Przybylski - Krawczyk, Woźniak, Dąbrowski ż, cz, Kukułka - Stolarski ż, Mazurkiewicz (46' Turniak), Petrykowski (66' Wszelaki), Bąbol (46' Gędek), Kowalczyk - Keller (46' Anikson).
Trener: Sławomir Dróżdż (w zastępstwie Zbigniewa Karbownika)