Pogoda na weekend: Gdzie ta wiosna?

Strefa FM Piątek, 23 kwietnia 20213 1664
Nie na taką wiosnę liczyliśmy. Nie dość, że wieje to jeszcze czasami pada deszcz i jest chłodno. A jak będzie w weekend?

W piątek czeka nas dalsze pogorszenie pogody - prognozuje Michał Sowała z grupy łowcy Burz Łódzkie. - Temperatura maksymalna w ciągu dnia spadnie i maksymalnie osiągnie 9*C. W godzinach porannych zacznie padać deszcz i opady utrzymają się do południa. Wiatr będzie wiał z kierunku północno zachodniego. W porywach osiągnie do 60 km/h, a lokalnie może wiać nawet do 75 km/h. Zachmurzenie w ciągu dnia całkowite lub umiarkowane. Ciśnienie stopniowo będzie wzrastać i o północy przekroczy wartość 1022 hPa.


W sobotę pogoda nieco się zmieni. W ciągu dnia możliwe są przelotne opady deszczu, słońce powinno pozostać z nami do południa, później jednak pokrywa chmur przykryje szczelnie niebo. Temperatura maksymalna osiągnie 10*C. Wiatr nadal utrzyma kierunek północnowschodni a jego porywy osiągną do 40 km/h. Ciśnienie będzie stabilne i utrzyma się na poziomie 1022 hPa.


W ostatni dzień weekendu niewiele się zmieni. Temperatura maksymalnie osiągnie 9*C. Poranek oraz południe pełne słońca, natomiast po południu chmur zacznie przybywać i może z nich przelotnie popadać. Ciśnienie nadal na stabilnym poziomie 1022 hPa. Wiatr nadal z kierunku północnowschodniego, w porywach osiągający do 40 km/h.


Wiele osób pewnie zada pytanie: „gdzie ta wiosna?". Niestety, w najbliższym tygodniu nie widać na horyzoncie jakiegoś większego trwałego ocieplenia twierdzą Łowcy Burz Łódzkie.


Prognoza pogody w ich wykonaniu w każdy piątek ok. godziny 9.10 w Maglu.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP ~EP (Gość)23.04.2021 21:09

W (tevałenie) godoją o ociepleniu klimatu,to jak to jest ?

10


brrrr ~brrrr (Gość)23.04.2021 20:50

Szusza i globalne ocieplenie klimatu!
Kto nie wierzy niech zapyta światową mafię.

30


Chmura ~Chmura (Gość)23.04.2021 11:38

***** taką wiosnę

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat