Pogoda na najbliższe dni

Strefa FM Piątek, 11 maja 20180 10108
Pierwsza dekada maja była bardzo ciepła, kolejne dni miesiąca zapowiadają się podobnie. Może jednak przelotnie popadać i zagrzmieć, m.in. w piątek i środę. Pogodę na najbliższe dni w naszym regionie przedstawił słuchaczom Strefy FM Zdzisław Cyganiak, obserwator przyrody.
fot. pixabay.com

W piątek synoptycy przewidują przelotne opady deszczu oraz burze z gradem. Może wystąpić porywisty wiatr, nawet do 90 km/h. Zgodnie z przewidywaniami meteorologów zjawisko może wystąpić między godziną 12.00 a 24.00. W trakcie burz i silnych wiatrów nie należy parkować samochodów pod drzewami. Dodatkowo należy pamiętać o zabezpieczeniu przedmiotów znajdujących się przed domami oraz na balkonach i tarasach, które mogą być porwane przez wiatr.


W sobotę na termometrach maksymalnie do 24 stopni. Dzień będzie słoneczny i pogodny, bez opadów deszczu. Ciśnienie na barometrze wyniesie 1010 hPa. W nocy temperatura spadnie do 10 stopni.


Niedziela również ciepła, temperatura w naszym regionie wahać się będzie od 22 do 23 stopni. Niebo błękitne, bezchmurne. Ciśnienie wyniesie 1006 hPa. Nie przewiduje się opadów deszczu. W nocy na termometrach 9 stopni.


W poniedziałek temperatura osiągnie do 24 stopni. W Piotrkowie i okolicach możliwe opady deszczu. Na barometrze 1005 hPa. Noc chłodna, temperatura spadnie do 8 stopni.


Wtorek ciepły, bo słupki termometrów będą wskazywać 21 stopni, jednak można spodziewać się opadów deszczu. W nocy spadek temperatury do 10 stopni.


Środa deszczowa, może także zagrzmieć. Temperatura do 23 stopni, a ciśnienie będzie spadać i osiągnie 1000 hPa. W nocy na termometrach od 9 do 11 stopni.


Czwartek słoneczny i ciepły, nawet do 25 stopni. Na barometrze 1006 hPa. Z kolei w nocy termometry wskażą 10 stopni.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat