Poezja kobiecości w Ośrodku Edukacji Artystycznej

ePiotrkow Poniedziałek, 29 stycznia 20181 1898
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Tomasza Lenarczyka „Poezja kobiecości”. Wydarzenie (8 lutego godz. 17.00) uświetni poezja miłosna Ewy Grzywacz z tomiku "Powroty".

Tomasz Lenarczyk to członek Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery, uczestnik wielu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych.

 

Ewa Grzywacz urodziła i wychowała się w Piotrkowie Trybunalskim. Autorka tomiku wiersza "Kim dla mnie jesteś", za który otrzymała szczególne wyróżnienie w konkursie "I Ty bywasz poetą".

 

Wystawa będzie czynna do 6 marca w godz. 9.00 - 18.00. Wstęp wolny

.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

LIL SQQA ~LIL SQQA (Gość)29.01.2018 12:29

bardzo dobry fotograf ,od jakiegoś czasu śledzę jego FB i z czystym sumieniem stwierdzam że potrafi uchwycić kobiece piękno :)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat