Podziękowania od rodziny poszkodowanej w wybuchu gazu

ePiotrkowRegion Środa, 23 grudnia 20209 5280
Rodzina z Włodzimierzowa, która w niedawnym wybuchu gazu straciła matkę oraz dobytek życia składa podziękowania dla wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wsparli ich w tych trudnych chwilach i pomogli zebrać przeszło 130 tys. na odbudowę ich domu. Poniżej publikujemy całe podziękowania.
fot. K. Czapczyk

Wszystkim, którzy pomagali w tym ciężkim dla nas czasie – służbom ratowniczym tj. strażakom, jednostkom poszukiwawczo - ratowniczym, służbom medycznym z lądu i powietrza, służbom mundurowym, Panu Burmistrzowi Wojciechowi Ostrowskiemu, Staroście Powiatu Piotrkowskiego Panu Piotrowi Wojtysiakowi, Panu Ireneuszowi Czerwińskiemu, Pani Dorocie Jankowskiej – za pomoc psychologiczną i zapewnienia warunków i pomocy dla rodziny.
Dziękujemy kuzynce Dominice za zorganizowanie zbiórki na portalu zrzutka.pl. Dzięki tobie płynie pomoc dla bezdomnych od ludzi dobrego serca.
Wyrazy podziękowań ślemy do tych co brali w udział akcji „sprzątania”. Panu Darkowi i Jakubowi Warychom z Barkowic Panu Dominikowi Antosikowi. Rodzinie Bujnowskich, Morawców, Bogusiów, Łągiewskich, Suszków, Krześlaków, przyjaciołom i znajomym za długotrwałą i ciężką pracę przy sprzątaniu ( pracowały 72 osoby) Sołectwu z Włodzimierzowa i pracownikom szkoły we Włodzimierzowie. Wszystkim za wsparcie fizyczne , duchowe i materialne w tym ciężkim czasie.

- czytamy w oświadczeniu przesłanym przez rodzinę. 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wanda ~Wanda (Gość)20.01.2021 10:22

Nie rozumiem dlaczego ludzie nie zakładają alarmu z czujnikiem gazu ?! Ja mam taki czujnik przy systemie alarmowym, opłacam głupie parę złotych składki członkowskiej w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa i śpię spokojnie, Wiem, że jeżeli zacznie ulatniać się gaz to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną, a przy okazji przez całą dobę pilnują czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania.

10


Gość. ~Gość. (Gość)16.01.2021 15:40

Moim zdaniem mężczyzna, jako sprawca tej tragedii, nie powinien dostać ani grosza z zebranych pieniędzy.

10


gość_ppp ~gość_ppp (Gość)24.12.2020 15:21

PPP to mój pseudonim. Żeby ukraść pseudonim?!

20


pwst ~pwst (Gość)23.12.2020 16:39

Dalej nie wiadomo jaka była przyczyna tego wybuchu gazu?

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat