Podziękowania i upominki dla podopiecznych OEA MOK

MOK Piotrków Czwartek, 17 grudnia 20201 1905
Albumy, dyplomy i serdeczne gratulacje z rąk Krzysztofa Chojniaka, prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego - tak dziękowano uczestnikom warsztatów plastycznych działających w ramach Klubu Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ładuję galerię...

Podziękowania popłynęły za wkład i zaangażowanie w przygotowanie Jubileuszowej, X Wystawy Plastycznej Klubu Seniora, która prezentowana była online.


Od Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka seniorzy otrzymali przepiękny album „Piotrków Trybunalski Miasto Królewskie" autorstwa Marii i Mariusza Lauks.

 

Równocześnie życzono artystom kolejnych sukcesów i niekończącej się inspiracji do dalszej pracy twórczej.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_gość ~gość_gość (Gość)23.12.2020 03:38

Moja znajoma również uczestniczy w zajęciach malarskich OEA MOK i tak się złożyło, że dokładnie w tym dniu i o tej samej godzinie gdy pan prezydent Chojniak rozdawał dyplomy żegnała w kaplicy cmentarnej swojego rodzonego brata Stanisława Kwapińskiego, byłego prezydenta miasta Piotrkowa. Dlatego też nie była na spotkaniu z panem prezydentem, jak również nikt z urzędu miasta nie był na pogrzebie byłego prezydenta. Tak to się toczy życie w naszym Piotrkowie Trybunalskim.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat