Podwójny triumf tenisistki piotrkowskiego klubu ST Winner w Złotoryi

Czwartek, 27 maja 20211
Podczas ogólnopolskiego turnieju kwalifikacyjnego do lat 12, Marta Dudek odniosła zwycięstwo zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej.

Piotrkowianka do turnieju przystępowała rozstawiona z numerem "2" i przez fazę grupow± przeszła bez straty nawet jednego seta. W finale czekała na ni± wyżej sklasyfikowana w rankingu PZT Lena Markowska z KS Górnik Bytom. Marta zagrała ¶wietny mecz i pokonała swoj± rywalkę 6:3, 6:2, a tym samym triumfowała w rywalizacji indywidualnej.

W grze podwójnej piotrkowianka występowała w parze ze swoj± finałow± rywalk±. Dziewczyny całkowicie zdominowały rywalizację i wygrały rywalizację bez straty ani jednego seta.