Podwójne zwycięstwo BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski

ePiotrkowKraj Wtorek, 21 maja 20191 1723
Reprezentanci BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski w miniony weekend zainaugurowali sezon podczas turnieju w Poznaniu i zrobili to w bardzo dobrym stylu. Aktualne mistrzynie i mistrzowie Polski rywalizowali na pl. Wolności. O zwycięstwo walczyło 15 drużyn, 8 żeńskich i 7 męskich. Przez dwa dni rozegrano ponad 40 spotkań. Zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn triumfowali zeszłoroczni mistrzowie Polski, czyli zespół BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski.

Panie w finale pokonały Team Poland 2:0 (16:12, 11:10), panowie wygrali z holenderskim TSHV Camelot, ale zwycięstwo zapewnili sobie dopiero po serii shoot-outów, a cały mecz zakończył się wynikiem 2:1 (18:19, 28:20 - 8:6).


Kolejny turniej odbędzie się już w najbliższy weekend (25-26 maja) w Sierpcu.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)21.05.2019 19:52

Lepiej że wygrywają, mnie to nic nie szkodzi tylko dlaczego ja tego nie mogę oglądać, może to się kiedyś zmieni brak w tym jak na razie logiki to można porównać tylko z pamiętnym meczem Piotrkowianina w Płocku - pojechali na mecz ale nie wyszli na boisko a teraz grają niby to w barwach naszego miasta ale kibice nie wiedzą czy to ich drużyna czy mają im kibicować czy nie, poplątanie z pomieszaniem.. .

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat