Podwieczorek z Magdaleną Zawadzką

ePiotrkow Środa, 13 czerwca 20182 2037
Kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą” odbędzie się na dziedzińcu Centrum idei Ku demokracji w środę 20 czerwca o godz. 19.00. W roli gwiazdy wystąpi znana aktora filmowa, telewizyjna i teatralna Magdalena Zawadzka.

Zawadzka jest absolwentką warszawskiej PWST (1966). Debiutowała jednak już w 1962 roku w filmie „Spotkanie w Bajce”. Potem przyszły role w takich obrazach jak „Rozwodów nie będzie”, „Wojna domowa”, „Sublokator”, „Pieczone gołąbki”, „Mały”, „Mocne uderzenie”, a nade wszystko „Pan Wołodyjowski” i w serialu „Przygody Pana Michała”. Rola Baśki Wołodyjowskiej przyniosła aktorce ogromną popularność i sympatię widzów, które pogłębiły jej role w Teatrze TV (Lady Makbet w „Makbecie”, tytułowa rola w „Poskromieniu złośnicy” czy też Kasia w „Igraszkach z diabłem”). Magdalena Zawadzka stworzyła też wiele kreacji na scenie Teatru Dramatycznego, Polskiego i Ateneum w Warszawie.

 

Spotkanie poprowadzi znany z łódzkiej telewizji, dziennikarz muzyczny Leszek Bonar. Wstęp na spotkane jest wolny, wejście od pl. Kościuszki.

 

 

 


(materiały: CIKD Piotrków)


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.06.2018 11:32

A co do jedzenia będzie? Przecież to podwieczorek..

04


Olek ~Olek (Gość)13.06.2018 10:11

Super pomysł z tymi spotkaniami.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat