ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Poduszki paletowe – niezbędniki ogrodowych majsterkowiczów

Piątek, 26 lipca 2019 1653
Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się rozwiązania naturalne lub takie, które mogą minimalizować wpływ człowieka na naszą planetę. Jeśli chodzi o ogrody, to jedną z propozycji ostatnich lat jest próba wyposażenia przydomowej przestrzeni w meble wykonane samodzielnie z obiektów, których pierwotne przeznaczenie jest zupełnie inne. Mowa tu bowiem o paletach, które w połączeniu ze specjalnymi poduszkami paletowymi, mogą pomóc stworzyć fantastyczny kącik relaksacyjny.

Czym właściwie są poduszki paletowe?


Wydawać by się mogło, że aby wzbogacić mebel wykonany z palety w odrobinę komfortu i miękkości, wystarczy najzwyklejsza w świecie poduszka. O ile taki pomysł nie jest czymś niewyrafinowanym, to w rzeczywistości istnieją dedykowane tym celom produkty. Na czym polegają specyficzne cechy poduszek paletowych? Mowa tu przede wszystkim o odpowiednich wymiarach, skrojonych wręcz na potrzeby mebli wykonanych z palet.

 

Europalety (bo to one stanowią najczęściej bazę całego mebla) mają określoną długość i szerokość, które wynoszą kolejno 120 i 80 cm. Rozmiary poduszek paletowych dokładnie odzwierciedlają te wymiary, powodując, że są one idealnie dopasowane do potrzeb ogrodowych miłośników DYI (ang. do it yourself – zrób to sam). Wybór takiego dedykowanego produktu sprawia, że po wykonaniu własnego mebla nie pozostaje nic innego, jak wyposażyć go w poduszkę i rozkoszować się komfortem, który oferuje zestaw!

 

Poduszka paletowa na siedzisko Termi od Dajar.pl

 

Poduszki paletowe – rozwiązanie nie tylko dla majsterkowiczów


Konkretny wymiar poduszek paletowych to nie tylko pełne dopasowanie do rozmiaru palety. Tak niestandardowe parametry świetnie wpisują się w niszę, której nie są w stanie zapewnić inne, typowe rozwiązania dostępne na sklepowych półkach. Jeśli więc przypadkiem trafi Wam się mebel o proporcjach palety, jednym z najprostszych rozwiązań będzie właśnie paletowa poduszka. Tego rodzaju produkty mogą też posłużyć jako tańsze alternatywy dla legowisk przeznaczonych dla dużych czworonogów!

 

A co ze stylem?


Świetna wiadomość jest taka, że obecnie meble paletowe stają się coraz popularniejsze. To natomiast sprawia, że producenci, wychodząc naprzeciw potrzebom kreatywnych konsumentów, starają się wzbogacać rynek o spory wybór wzorów i motywów. Oznacza to, że dobranie trafiającej w nasze gusta poduszki paletowej nie powinno stanowić żadnego problemu. Dostępne na sklepowych półkach produkty różnią się nie tylko pod względem kolorystyki, ale też sposobem wykończenia, zastosowanymi materiałami czy nawet dekoracjami.

 


Zainteresował temat?

1

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat